Z jakiegoś powodu, że nie miała na sobie majtki w nocy

Posted on Październik 25, 2016 By

Z jakiegoś powodu, że nie miała na sobie majtki w nocy oraz dowody własnej podróży w okresie dojrzewania patrzył mi w twarz; I zamarł i spojrzał. Jej cipki był tylko szczelina, prawie bez wargami mówić (nie to, że nic nie wiedział o warg lub pussies w ogóle wtedy) ale jej Bush był pełny i gruby.

Ukradkiem zerknąć w Playboyu w naszym lokalnym pięć i bilon powiedział mi, że dziewczyny nie mają penisa jak chłopcy zrobili, ale jak stałem patrząc na jej nagie cipki, nagle dotarło do mnie, że wszystkie dziewczyny miały jeden nawet mój dorky kuzynem. To było jak niebiosa otwarte i aniołów chór zaczął śpiewać paskudny muzykę porno w moim uchu.

Następną rzeczą, Wiedziałem, mój kogut był w jednej ręce, a moja szklanka wody była w drugiej; Ja nawet nie pamiętam połowów to z mojej bieliźnie, ale było tam jednak. Zajęło trzy sekundy i trzy pociągnięcia mi strzelać gęsty strumień cum całej sypialni. Musiałem chrząknął jak wstrzykiwane miliony powietrznych dzieci na podłogę, bo nagle otworzył oczy i spojrzał na mnie kolosalny dala obok jej łóżka.

Nawet przez panice przyłapania szarpanie się, nie mogłem się powstrzymać, jak impulsy, które uczyniły moje słabe kolana i dywan kudły mokry i lepki. Spodziewałem ją zacząć krzyczeć na mnie, czy coś, ale ona po prostu patrzył spokojnie, jak mój cum poplamiony i moja pięść poleciał.

Kiedy było już po zapytała: „Co to było?”

Mój kogut skurczył się i wyciągnąłem moją bieliznę z powrotem. Chciałbym zawsze robił mój najlepszy szczerze z nią o rzeczach i, jak wypiłem moją wodą i ustawić pustą szklankę, kontynuowałem te wysiłki i starałem się wyjaśnić jej, co robiłem tamtej nocy, mimo że ledwie znał osobiście.

Wzięła moje słowa i pomieszania ich okolice w głowie przed pytaniem: „Tak, to cummed dlatego, żeście widzieli moje ciasteczko?”

„Tak,” I odpowiedział: „nigdy bym zobaczył jedną osobą, a to sprawiło, że wszystkie napalone i takie tam, więc szarpnął go. Mam nadzieję, że to nie przeszkadza. ”

Zastanowiła się przez chwilę, zanim powiedziała: „Nie sądzę, żeby to zrobić. Jego trochę jak komplement, myślę, że ten „odsunęła się jej koszulkę i pokazał mi swoją cipkę znowu:” Czy aby to zrobić „. Wskazała na podłogę.

Mój kogut odpaliła się, tenting moją bieliznę, a jej miękkie włosy patrząc cipki usiadł błyszczały w świetle lampki do czytania z mojego. Widziała moje wybrzuszenie i zapytał: „Czy mogę zobaczyć swoje rzeczy?” Wahałem się i powiedziała: „Jego jedyną rację obejrzałeś moje ciasteczko, więc powinieneś pokazać mi swoje rzeczy.”

Uncategorized