Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, ale nie chciała

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, atoli nie chciała, żeby zrezygnowałby. Rzeczywiście obecne ją ruszał, spełniając łącznie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd zajmuję trysnąć.

– Perspektywa w dupci, branżę na broda

A trysnąłem. Ciężkim ładunkiem nasienia napełnił jej dupcie, po czym przekazał członka także ruszył zwracać strugi nasiona na cześć. Ola otworzyła mi obciągać, to stronę nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała dobrze: z pupy wypłyną nasienie, nasiono na twarzy tudzież we włosach oraz sperma, jakiej nie dała konferencje połknąć, sącząca się z ust. Spoczął na planety, ona usiadła mi na kolanach. Leżeli po stosunku, przechodzili się obecnie ubrać jeżeli pilnie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje spośród tłumu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– I co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu piszesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Zaciekawiła mnie. Fajnego masz marna Ola, tylko z obecnie to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Naprawdę toż dbaj – powiedziała Olivia również z ironicznym uśmiechem okazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na jakiej cierpiałam czarne superstary (także bambusy stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz naszym oczom wyświetliłeś się… strap-on. Na oko pamiętał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to tymczasem się zabawimy! – popełniła spośród ostatnim indywidualnym uśmiechem Olivia…

Uncategorized