Weekend rozpoczął podobnie jak wiele innych w szkole

Posted on Październik 20, 2016 By

Weekend rozpoczął podobnie jak wiele innych w szkole, imprezę frat na punkt, który kontynuował w kampusie do Quadów, gdzie wielu z młodszych członków bractwa żyli. To był mój drugi rok po studiach i to był pierwszy prawdziwy frat partia semestru. I została wybrana jako asystent zamieszkania w tym roku, co oznaczało, że był strażnikiem pokoju na mojej sali iw konsekwencji musiał pozostać dostępna dla każdego, ponieważ miałem klucze do wszystkich pokoi jest na sali. Nic dziwnego, ilu pijanych ludzi nie może sobie przypomnieć, gdzie je umieścić swoje klucze.
I wrócił przed tłum z Punktu zmarnowane się od zbyt wielu strzałów Tequila. W wieku 19 lat, byłem coraz się dość mistrzem strzał. Leżąc w łóżku, zastanawiając się, kiedy mój współlokator dziwne byłoby wrócić, usłyszałem, jak ktoś głośno, idąc korytarzem. Kiedy wychodził, zauważyłem Dave oczywiście zmarnowane deptany w górę iw dół na końcu korytarza przez swojego współlokatora, Ken. Ken miał rękę Dave’a przez ramię, jakby ratowania kogoś z płonącego budynku. Były dziwne sortowania, zarówno krótko i dość ładny, ale oni dojrzałości mądry, zapomnieli oni byli już na studiach, i wydawało się małostkowe i głupie. Gdy Ken zobaczył mnie w korytarzu, zadzwonił do mnie o pomoc. Poszedłem do sali, aby zobaczyć, co się stało. Dave, który nie był dużo pijącego wypił zbyt wiele i przeszedł w jezdni przed Point. Ken sądził wystarczy, aby dotrzeć do niego i postarać się go do domu. Ken był zaniepokojony, że Dave miał umrzeć z tak dużo alkoholu, ale on naprawdę chciał przejść do Quadów kontynuować imprezować siebie. Ken powiedział: „Hej, nie płacą, aby dbać o te rzeczy?”
„No, nie do końca, ponieważ jesteśmy na suchym terenie kampusu, mam się upewnić, że nie pić na kampusie, ale mogę sprawdzić Dave jeszcze kilka razy, zanim rozdawanie siebie.”
Ken wdzięcznością otworzył drzwi do ich pokoju i pomógł Dave. Kiedy Dave zbliżył się do jego łóżka, Ken niech spadnie na jego łóżku. Następnie powiedział: „Będzie w porządku, po czym”. I wyszedł.
Zapytałem: „Czy zamierzasz przynajmniej oderwać buty?”
„Czy można dostać, że dla niego?” I był wyłączony.
Nie byłem z przytomność Dave, pijany jak wszystko sam i teraz muszę dbać o zemdlał osobliwość.
Walczyłem, aby uzyskać kostkę Dave’a się i przez cały czas, nigdy nie drgnęły. On wciąż żyje, bo słyszał jego oddech. Wyszedłem mówiąc sobie, że mogę sprawdzić na nim za chwilę i wkrótce Ken wróci.
Wróciłem do mojego pokoju i wyrejestrowany najnowsze darmowe porno – nienawidzę za to płacić. Moja dziewczyna była z miasta na ślub siostry. Gdyby była tu bym nigdy wyrejestrowany drzwi w pierwszej kolejności. Mój współlokator nie wrócił jeszcze obaj więc wyciągnąłem mój kogut w celu złagodzenia napięcia w nocy. Oglądałem ten młody rzeczą ssać kogut jej mężczyzny, a on był już blisko, tak jak ja, kiedy usłyszałam pukanie do drzwi. Cholerny. I sprawdził Ken moimi drzwiami, aby powiedzieć, że on przestał którzy zdobędą więcej ubrań i powiedzieć mi, że pobyt z „przyjaciel” wieczorem. „Po co mi to mówisz?”, Zapytałem.
„Więc można sprawdzić Dave oczywiście. Ja po prostu nie i myślę, że wciąż oddycha. Dzięki.”
O tak. Dobrym jack-off przerwana i zapomniałem sprawdzić Dave. Tak, myślę, że po prostu leżałem ale słyszałem jego oddech. Zamknąłem drzwi, aby wrócić do mojej fantazji oral ale to się skończyło. Miała teraz jej mężczyzna pochylił się i robiła mu dildo. Krzyczał w ekstazie. Łał. Moja dziewczyna miała palcami mój tyłek wcześniej, ale tylko wtedy, gdy byłem dotykając jej. Chyba, że chce dzielić uczucia, bo wiedziała, kiedy dotknął jej tyłek, miałem iść z mojego fiuta i właśnie próbuje odkręcić ją nieco. Zdawała się podoba OK i nie przeszkadzało mi palcowanie albo. Ale to był inny, że dildo wydawało większe, że jego penisa.
Cóż, odkąd przebicia po ogłoszeniu Kena, pomyślałem, że równie dobrze mogę sprawdzić Dave i wtedy mogę przewinąć ten kawałek i wrócić do pracy.
Niestety, Dave wciąż przytomność, ale nie zwymiotował na jego koszuli. OK, jestem dobrym człowiekiem, więc trudno jest uzyskać jego koszulę bez bałaganu i rzucił go w zlewie. Wtedy zauważył, jak Dave został zbudowany. Był mały, ale miał statured ciało zapaśnika – mięśniowy, ale nie za dużo. Zauważyłem również, że był zbyt twardy jak skała. Przytomność pijany i hard rock. Próbowałem ponownie obudzić go, ale był na zewnątrz i jego spodnie wydawał się bardzo mocno w pasie i bale dla tej sprawy, więc postanowiłem przynajmniej cofnąć swój pas i górny guzik dżinsów.
Myśl erekcji innego faceta, mój ciągły gwar i niedawne myśli tego gościa uzyskiwanie jego Osioł staranował wszystkie wyskoczył najwyżej do mnie. Po prostu musiałem opuścić swój zamek trochę, aby zobaczyć jego kogut. Miał na kratę bokserów, ale jego kogut próbował skoczyć w górę przez muchy, jak tylko mam zamek w dół cala lub dwa. I niech suwak w dół do oporu i jego kogut poleciał prosto w górę. Sprawdzanie znowu, że oddycha, ale zdecydowanie nie. Chwyciłem jego kogut delikatnie, aby trzymać go z powrotem. To byłoby niezręczne, gdy obudził się zastanawiać, dlaczego jego penisa nie było. Miał krótkie penisa, który był wąski na czele, ale był bardzo gruby u nasady. I pogłaskał go delikatnie kilka razy. Jeszcze żaden ruch. Bez zmian wzorców oddechowych. Więc pogłaskała go pełnego w górę iw dół coraz mocniej i mocniej. Jego oddech nie zmienił się, ale jego penis zrobił. Zrobiło się trudniej.

Uncategorized