Steven zaskoczyła komplement kuzyna

Posted on Październik 20, 2016 By

Steven zaskoczyła komplement kuzyna. Nigdy wcześniej nie myślałem o sobie jako o dobrym wyglądzie. „Naprawdę tak myślisz?” Zapytał.

„Ja robię. Uwierz mi, wszyscy Kolegium całkiem małe dziewczynki będą chcieli pieprzyć mój mały kuzyn reproduktora, „powiedziała, co czyni je zarówno śmiech. „A ty jesteś miły facet, też. Tam naprawdę jest sporo dupki tam. Jesteś miły i zabawny i przystojny, i to wystarczy, aby uzyskać wiele dziewcząt spać z wami. ”

Steven był jeszcze trochę brzęczały, ale przysięgał, że ręka Laury był delikatnie, prawie niezauważalnie trąc nogę. Czułem się dobrze. Steven roześmiał się: „Boże, zrobić to brzmi tak źle, jak ja zamierzam być oszukiwanie dziewcząt do przeskakiwania w łóżku ze mną.”

„Wcale nie” Laura odpowiedziała jej palce trąc uda trochę więcej. „Dziewczyny chcą bez żadnych zobowiązań seks tak samo jak faceci. Zaufaj mi. Ale my też nie chcemy, aby ludzie myśleli, że jesteśmy dziwki, więc musimy być bardziej ostrożni niż faceci o kim spać z. Dlatego zawsze wyglądał na ładne, zabawne, przystojnych facetów. Jak ty.”

Steven poczuł zaczynają lekko stwardnieje. Laura dalej: „A ty. Należy szukać pięknych, inteligentnych dziewczyn z ładnymi, Fuckable organów, które lubią bawić się z chłopakami jak ty. Dziewczyny, na przykład, tak jak ja. „Laura niech dryf ręki nad muchą spodni, delikatnie pocierając dłonią nad hartowania wybrzuszenie w jego spodniach.

Steven westchnął za dotknięciem ręki kuzyna, i uśmiechnął się jak jego tętno wzrasta. Jego prawa ręka spadła od kierownicy, a on delikatnie potarła przedramię, jak dotknęła jego krocze.

„Steven” Laura zasugerował: „Pociągnij wóz nad”.

Samochód wjechał na ciemnym parkingu i Steven umieścić sprzęt w parku. Laura odpiął i używane ramionami równowagi sama jak ona przeniesiona na konsoli środkowej do plasujące kuzynkę. Uśmiechnął się do niej, wzięła jego twarz w dłoniach i delikatnie wsunął jej język między jego wargi. Steven pocałował ją, ciesząc miękkość warg w Jego. Całowali, cicho jęcząc do siebie ustami, jak mokre odgłosy wargami przesuwane nad sobą wypełnił samochód.

Steven potarł biodrami przez jej strój, a potem opuścił ręce czuć jej gołe nogi w dłoniach. Podrapał się jej uda, a pod jej sukienkę. Laura jęknęła, gdy poczuła silne ręce kuzynki ślizgać się jej nagie ciało do jej tyłek, lekko ściskając jej tyłek. Pocałowała go w kark, gdy zaczęła rozpinać mu koszulę.

Laura prześledzić paznokcie górę iw dół jego klatki piersiowej gładkie jak lubiła jego zabawny język mieszania z niej. Czuła ręce pracy bliżej jej krocza. Jej twarz była zaczerwieniona, ogarnia żądza kuzynką. Jej biodra zaczęły pracować w przód iw tył, delikatnie pocierając się na jego kroczu. Czuła się jeden palec znaleźć jej ciepło, powodując jej jęk.

„To jest to, Steven” zachęcała „Dotknij mnie! Jestem tak mokra … ”

Wsunął palec w jej wilgotność, czując jego szczelność. Pocałował ją, gdy zaczął ją palcem. Miała dość oczywiście cieszy jego wysiłki. Nie mógł uwierzyć, że tu był, oglądając pożądania i przyjemności na twarzy kuzyna jak jego palec został zakopany głęboko w jej napięty cipki.

Laura uziemić jej cipki na dłoni, jak jego palec pracował w niej. Pracowała w czubek sukni w dół i zdjęła czarny biustonosz, podrzucając go do pustego fotela pasażera. Patrzyła na korzystanie na twarzy jej młodego kuzyna jak ona narażona piersi do niego. Uśmiechnął się do niej przed umieszczeniem jego wolną rękę w jej nagie plecy i pociągnięcie jej piersi do buzi. Zagruchała jak czuła jej ciężko sutek stykają się ze swoim ciepłym wilgotnym językiem, powodując jej mrowienie.

Laura uśmiechnęła się, zamknęła oczy i odchylił głowę do tyłu, ciesząc się leczenie przyjemność jej kuzyn dawał jej. Tak, pomyślała, że Koleżanki zamierzali go kocham. Ona delikatnie chwycić garściami jego krótkie włosy, jak jego usta ssał jej piersi, a jego palec przetarł jej clit. Była w niebie, ale chciała więcej. Czuła jego twardy kutas napiera na nią przez jego spodnie zbyt długo.

Ona rozpiął spodnie i rozpiął rozporek. Ona podciągnął spodnie i bokserki w dół poniżej jego osła, pozwalając im spaść do kostek. montaż Stevena stał dumnie między jego żołądku i jej. Ona luźno owinięte rękę wokół jego twarde wału, uśmiechając się, gdy poczuła jego obwód w palcach.

Uncategorized