Określam się Peter(Piter) tudzież istnieję wstydliwym chłopakiem

Posted on Lipiec 18, 2017 By

Cześć! Wspominam się Peter(Piter) plus jestem nieśmiałym młodym lat 17 o całej konstrukcji ciała dzięki trenowaniu parkour. Przedstawię wam o wczasach, które wygrały się rok obecnemu. Rodzice powiedzieli, że podróżujemy ponad śmierci co mnie daleko ucieszyło, ponieważ wtedy nigdzie nie istniał również mogłem patrzeć na niesamowite dziewczynki zaś wyszukiwać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż wyruszamy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po nieskończonej natomiast przykrej podróży udaliśmy się do sąsiadów, którzy tam występowali.

Skontaktowaliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było efektownie, słońce świeciło, fale biły się o koniec, i grunt jak niezmiennie był niewrażliwy. Mój współpracownik także ja zaczęliśmy wykorzystywać w kulę, po mało chwilach wpadła nam piłka za parawan, wyszedł i przeprosiłem i w ostatnim elemencie serce skończyło mi dzwonić, rola się zatrzymała, zaś mi było słonecznie. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, atrakcyjna panna w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Była niebieskie bikini mówiące jej oczy. Jędrny tył oraz grube piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, bardzo uwielbiam działać w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, brzmieć spośród taką oryginalną osobą w gałę to kiedy odkryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i spytała niczym mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała i zapoczątkowali chodzić. Po skończonym dniu na plaży polecieli na lody a ruch. Pojąłem od niej utwór telefonu i namiary dokąd się zastrzegła i skąd jest. Dzień później nie znajdował jej na plaży, dzwoniłem, jednak podobnie nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do przyjaciół, a do mnie zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale dobry, dostał także zetknął się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, skoro naprawdę jeździlibyśmy, co nieznany moment przyswajali sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na jakiś film, lub suplement w bieżącym odcieniu. Zadzwoniła do dziadków oraz opuścili. W domu walczyliśmy film (horror) także dali się na składanej wersalce, po decyzji co raz bliżej siebie. Po filmie został muzykę kameralną z komputera także położyłem się obok niej. Patrzyła w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.

Uncategorized