Obudziłem się w materiale nocy ze zmarzniętym nosem.

Posted on Luty 7, 2017 By

Obudziłem się w ośrodku nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 etapów i dopiero gruba pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Zawsze gdy przychodził do babci wchodziłem do tego lokalu, jaki leżał niewykorzystywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc zerwałem się z łóżka czując nacisk pęcherza i spokojny ból w stojącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że ostatnim całkowicie śpię w współczesnym łóżku z starą, poprzez którą będę musiał przejść, aby przybyć do łazienki. Relacja do oraz z łazienki przebiegła bez scen i beztroski znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o stopy mamy, która automatycznie rozwiązała je a podkurczyła. Polegał na natychmiastowy powrót snu jednak nie mogłem zasnąć aby sobie toż ułatwić wsunąłem rękę do majtek a nawiązał miętosić swojego interesu i mosznę. Na efekty nie potrzeba było wiecznie wyczekiwać – powstał na uwaga skory do gry.
Objąłem dłonią interesu i masowałem mało od nasady aż po główkę, napletek rytmicznie przechowywałeś i pokazywał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i następny pozbyłem się ich doskonale kryjąc w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu i nic nie mogło mi w aktualnym utrudnić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją właściwość pupę zajmujemy natomiast zawsze w powolnym rytmie onanizowałem się odbierając gdy zbyt wszystkim krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm a sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręki otwierając się na podbrzusze – było wspaniale.

Odwrócił się na koniec i przylgnąłem do stanowimy. Czułem kiedy moja ściekająca na koniec sperma wsiąka w jej nocną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie czy stara się obudzi czy nie. Kilka sekund później odbierał jako jej mokre ciuszki formują się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jeśli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie wiedziałem podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie włożył je na siebie oraz pobiegł do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w swej grupie nie była faktem tabu, widzieli się sporadycznie nago w odmiennych nieprzewidzianych sytuacja zatem także sprawa mojej nagości w łóżku nie była poprzez moją matkę bardzo wałkowana.
Po dniu pełnym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu trafiliśmy do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją wyłącznie na chwilę, przetoczyłem ją wówczas na skraj co dało mi chwilę przerwy i spokoju. Dużo się myśląc właśnie jak ostatniej nocy zsunąłem majtki i przystąpiłem do mojej specjalnej zabawy. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w ręce masując je głęboko, czasami kilka brutalnie na granicy bólu. Czułem jak pęcznieje i wiąże. Przysunąłem się bliżej mamy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając perspektywę jej pleców. Występowała z pupą wypiętą w moją postać oraz ja występował ją moim penisem wciskając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a mocno oraz wiele wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyrzucił ze mnie dużą porcję gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się pewien czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tutaj oczywiście mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie przyjął, udając iż nie wiem o co działa.

Uncategorized