Nie jestem pewien, ale teraz rozejrzeć się po pokoju mam trzy kobiety

Posted on Styczeń 13, 2017 By

Tom powiedział: „Nie jestem pewien, ale teraz rozejrzeć się po pokoju mam trzy kobiety, które są skłonne do dzielenia się mój kogut ze sobą dobrowolnie. Myślę, że jeśli kogoś kochasz, to powinieneś być wierny. Kocham was troje i nie mają ochoty jakieś inne cipki, że nie siedzi w tym pokoju teraz. „Tom zaczął łuk plecy, a on zaczął pchnięcia w górę do chętnych cipki Danielle. Trzymał ją za biodra, jak pocałował ją namiętnie. Danielle soków cipki zaczął płynąć, gdy niósł ją do szybkiego, ale wyniszczającej orgazmu. Jak kogut Toma pracował wewnątrz pochwy, jak jego kogut był poślizg z pochwy było tyle płynna, że wymknął się z jej ust na jego wale, a następnie została przesunięta w dół na jego piłki moczenie całe okolicy krocza. Po kolejnych kilku minutach twardych pchnięć i pchnięć przebijających Danielle dół na kolanach Tom spojrzał głęboko w oczy Danielle. Potem wpatrując się w głąb siebie nawzajem dusz oboje prawie gotowych jednocześnie. Tom chwycił jej tyłek w dłoniach i zmusił ją na jego kogut jak on kontynuował ciągu trudno się do niej, a potem niech się głośny krzyk, gdy wywołała jego orgazm wewnątrz niej. Danielle spojrzał mu prosto w oczy: „Czuję cię ~ I może faktycznie czujesz, że strzelanie to we mnie. To jest tak czysty tatuś dziękuję za kochać się ze mną. ”
woman-466130_1280
Tom uśmiechnął się, jego oddech był ciężki i powiedział: „To była dla mnie przyjemność i dziękuję za dzielenie się swoją istotę lesbijek ze mną. Wiem, że musiało to być trudne do zaakceptowania kurek wewnątrz ciebie. ”

Danielle czuł pręt Toma zaczynają topnieć dając jej wiedzę, że ich pierwsze doświadczenie seksualne wreszcie skończona. Mając to wstała i pocałowała w usta Toma z czystej miłości i pasji, że nawet Tom nie doświadczyli w jakiś czas, a ona powiedziała: „Dziękuję za plemników. Teraz chcę iść i dostać się oczyścić. „Wstała i ruszyła z powrotem do dziewczyny, a ona przytuliła jej kochanka i partnera życiowego Karen mocno i patrząc jej w oczy powiedziała:” Widzę dokładnie to, co mówi o wcześniej, że jest tak opiekuńczy i kochający „.

Gemma usiadł na łóżku, patrząc, jak Danielle wsunąć do łazienki. Migotanie światła łazience było lśniące off Toma mokrym wałkiem w pokoju. Jak jeleń w reflektorach była instynktownie uwagę na tym słabym świetle i aromatem cunt na jego kogut. Podobnie jak wąż ruszy Gemma slithered miękko i cicho z łóżka na Toma. Głowica Gemma pojawiło się między Toma męskich ud i jej język śmigały i obecnie, podobnie jak wąż, jak ona smakowała cum Danielle na wale Toma. Zrobiła bezpośredni kontakt wzrokowy z Tom i nie mówiąc ani słowa między sobą oboje wiedzieli, co chciała zrobić, a co do Toma Toma pragnieniem było. Otwierając usta zaczęła lizać i ssać Tom i powiedział: „Czy to, co chcesz, tato? Chcesz, aby Twoja córka oczyścić cię tatusiu? ”

Tom usiadł powrocie hipnotyczny wzrok Gemmy i powiedział: „cock Yes My Lovely ~ ssać i lizać tatusia ładne i czyste.”

Podobnie jak wiosennych sztormów znanych jako huragany istnieje oko burzy i kilka minut później Danielle wróciła do pokoju z Karen. Ponieważ wszystkie trzy zostały ponownie zjednoczone w łóżku razem ich lesbijski romans zaczął wszystko od nowa. Tom siedział i obserwował trójkę kochający i pieszcząc się wzajemnie. Później wszyscy troje swoich pań leżeli spokojnie, wyzdrowieniu z kilku bardziej intensywnych orgazmów dali sobie nawzajem w ciągu ostatniej godziny. Dopiero Danielle miesza pierwszy i ogłosił, że chce wziąć prysznic, aby oczyścić raz na zawsze, a potem złożył ofertę, „Czy ktoś chciałby dołączyć do mnie pod prysznicem?”

usta Gemmy smakował jak dupy, cipki i męskiego nasienia i powiedział: „Pewnie kochanie będę was dołączyć.”

Tom pozostał nadal siedzi samotnie na siedzeniu zakochana bezwładnie cock przekonany, że stracił co najmniej jeden ładunek już dziś. To nie było dokładnie tak, jak przewidział on, bo szarpnął się oglądając trzy kobiety cholery i ssać się nawzajem, a następnie najbardziej lesbijka z trzech był jeden dostać go ponownie. On byłby dużo raczej wysiadł przez kurwa Karen lub Gemma jak był o wiele bardziej zaznajomieni z nimi. Tom nie może się doczekać, aby pieprzyć jeden jego towarzyszy zabaw w dupie. Spojrzał na Karen, który pozostał w pokoju z nim i Tom słyszał jej płytki oddech, ponieważ wydawało się, że śpi. Tom siedział cicho ogling nagie ciało Karen, jak jego penis stał się głodny jakiegoś seksu analnego.

Tom wstał i podszedł do łóżka i uklęknął nad Karen, jak leżała w pozycji embrionalnej. Kurek Toma mogły być czyszczone ciepłą śliną Gemmy, ale nadal miał zapach Danielle z jej cipki. To znajomy aromat miesza Karen jak ona przetarła oczy. Przeciągnęła się i ziewnął i jak otworzył oczy była witany przez głowę Toma kogut zwisające podczas otwarcia jej usta. Instynktownie sięgnął Toma bezwładne penisa i pocałował w głowę. Choć Gemma robiła wszystko, aby oczyścić go z jej ust nie było jeszcze po smaku cipki z jej partnerem życiowym jest.

 

Uncategorized