Naprawdę było mnie zabije

Posted on Styczeń 6, 2017 By

„Naprawdę było mnie zabije” Pyta wprost.

„Aby chronić moją przyjaciółkę i jej dziecko, tak,” odpowiadam przed podjęciem sytuację góry karb „Oto człowiek, trzymaj to dla mnie.”
11
Podaję Steven pistolet przez zsunął się z uścisku twarzą do niego. Jest sceptyczny ale powoli zabiera go ze mnie i włączyć go chwytając łopatę i latarnię, kiedy usłyszysz kliknięcie światła. I zatrzymać i chwycić nóż w moim płaszczu i czekać, teraz zobaczymy cześć Stevena. Niemal mogę usłyszeć jego myśli, kiedy jego głos dociera do mnie.

„Zostawiłeś bezpieczeństwo off” Steven mówi cicho mamy dla Ciebie sex telefon tanio: „To mogło być niebezpieczne przekazanie go do mnie w porządku?”

„Mogło być”, mówię toczenia i zobaczyć go przykładając pistolet w ręku, „Nigdy nie odbyła jedną wcześniej.”

„Widziany kilka, znać podstawy myślę, ale to nie ja”, mówi, jak skończę zbierając swoje rzeczy i biorąc pistolet od niego łagodnie.

Jak zacznę iść z powrotem ze Stevenem oferuje on wziąć łopatę i mówimy trochę. Wyjaśniam, że ludzie są nadal na niego zła, ale ja wygładzić ją na jak długo przebywa z dala od Jackie. Otrzymujemy w oczach samochodu, kiedy zadaje mi pytanie, nigdy nie sądziłem, że usłyszę od niego.

„Jak mogę przestać być każdy człowiek patrzy w dół? Zrobiłem kilka złych wyborów z Jackie, a ja po prostu nie wiem, co robić „, Steven pyta jak załadować skromną bieg w bagażniku samochodu.

„Czy twoi rodzice wciąż żyją w mieście,” pytam zaciekawiony.

„Nie, ja zostaję przy wuja wynajęcia wolnego miejsca, podczas gdy on jest w domu opieki. Moi rodzice mieszkają po drugiej stronie państwa i nie mogę ich znieść „Steven przyznaje, ponieważ mamy w samochodzie.

„Myślę, że to, co trzeba zrobić, to wrócić do domu, powiedz rodzicom, że jesteś kurwa się i potrzebują pomocy w przygotowaniu głowę z dupę”, mówię mu, mówiąc: „Ty żyć kogoś innego i nic nie robić aby się lepiej. Musisz dostać Szkola pod pasem. ”

„Myślisz, że szkoła będzie bardziej mi pomóc,” Pyta jak uruchomić silnik i wrócić do miasta.

„Myślę, że nie chcesz, aby spróbować utrzymać rodzinę, jeśli masz szansę, aby mieć w przyszłości Pamiętaj, na Mall Food Court wypłaty”, mówię mu, jak wracamy.

Napęd jest długa i zatrzymują się na Jackie i Vicki pierwszym miejscu, nie mówiąc Steven którzy spali większość drogi. Ja go obudzić i powiedzieć mu, mamy ludzi, aby zobaczyć. Dostajemy po schodach i pukam do drzwi, trwa to sekundę, ale Vicki otwiera się i uśmiecha się do mnie, zanim wyciągnąć brudną siebie Stevena polu widzenia, a ona natychmiast krzywi.

„On potrzebuje mówić do Jackie,” Mówię Vicki który kiwa lekko i kilka kroków od drzwi.

I nie pozwól, Steven przekroczyć próg ciekawa strona www w mieszkaniu jak chwileczkę, Jackie wychodzi ze swojego pokoju mylić i widząc mnie tam z brudną Steven podejrzewa coś bardziej złowieszczego niż zapytała mnie zrobić o nim.

„Co tu się dzieje,” Jackie pyta Vicki zegarki tuż za nią.

„Jackie nie jestem gotowy być tatą, nie mogę nawet skończyć szkołę, aby uzyskać głupiego stopnia w klasie, że byłem biorąc przez ponad rok. Bałem się i powiedziałem i zrobiłem wszystko, ale to, co trzeba, nie chcę, żebyś mi wybaczyć, bo musiałem uczyć się na własnej skórze, co kawałek gówna byłem do ciebie. Masz dobre życie i podnieść swoje dziecko, aby być lepiej niż ja. Jeśli jestem szczęśliwy jeden dzień mogę z tobą zobaczyć zarówno za zgodą Guy „, Steven wyznaje i imponuje mi trochę.

„Steven będę dbać o moje dziecko dobrze, co zamierzasz zrobić” Jackie pyta ze stoickim spokojem.

„Idę z powrotem z rodzicami, starają się skończyć szkołę i zrobić coś ze sobą,” Steven mówi cicho: „Może pewnego dnia mogę sobie wybaczyć, a potem mogę prosić o to samo.”

Jackie przytakuje i widzę, że czuje się naprawdę smutno teraz, ale to jest najlepsze dla niego. I niech mówią, że ich pożegnania i rzeczywiście mówią oni utrzymywać kontakt przed Vicki i oddzielić je od mnie zabrać go na dół po schodach, kiedy zamyka drzwi.

„Czy masz zamiar mnie zabić teraz” Steven pyta cicho.

„Nie, zabieram cię do domu, dzięki czemu można spakować i wyjechać z miasta. Steven Nie lubię cię, daj mi powód, aby widzieć Jackie nigdy w przyszłości. W przeciwnym razie nigdy nie zbliży się nią ponownie, albo nie będą miały okazję do wyjaśnienia, „Mówię mu, jak udać się do miejsca swego.

Mam go do domu i zostawić bez słowa, czuję się lepiej o siebie i jak wysadzić samochód i sprzęt dla ludzi Sid i dostać się do domu w jednym z samochodów dostawczych. Jestem z powrotem w domu i macham do Loretta w kuchni, który mnie widzi i wie coś jest nie tak, ale nie jestem w nastroju matka / syn właśnie teraz, kiedy udać się po schodach. My kobiety wraz z Hanna i Natsuko wszystkie są rozwalony na łóżku oglądania filmu

Uncategorized