Jesteś najcudowniejszym człowiekiem na świecie

Posted on Październik 20, 2016 By

„Jesteś najcudowniejszym człowiekiem na świecie.” Szepnęła, a ona kładzie mi się na szyję i przetarł moje plecy. Serce podskoczyło. Wiedziałem, że ja podjąłem właściwą decyzję. Chcielibyśmy kontynuować nauczyciela i ucznia na jedną noc.

Podniosłem ją i położył ją delikatnie na łóżku. Przewróciła się na plecy i leżał z nogami lekko rozstawione. Wspiąłem się na łóżku z nią i był świadomy jej oczy na mojego penisa. Stało się niemal w pełni wyprostowany na widok jej nago. Ona nic nie powiedział i przeniósł oczy spojrzeć mi w twarz.

Powiedziałem jej, że chciałbym zacząć od konieczności czuła mój dotyk na wszystkich częściach jej, że nie miałem już dotknąć. Przeniosłem moje ręce w dół z przodu nogami i podeszwy jej stóp. Potem, powoli, cicho, aż do wnętrza jej ud, aż moje palce dotknęły te złożone usta ciele, które zabezpieczone wejście do pochwy. Im bliżej mam bardziej jęknęła i jęknął z intensywnością uczuć. Wziąłem czas, dzięki czemu doznania zbudowany w niej. Gdy wreszcie palce osiągnął swój cel biodra Sheili wznosiły się i opadały w niekontrolowany orgazm i jej krzyk rozkoszy było wystarczająco głośne, aby mnie martwić chłopcy budzony.

Wzięliśmy przerwy całować i trzymać się nawzajem, a ja przechowywane jedno ucho otwarte do nasłuchiwania ruchu z chłopców. Na szczęście wydawało się spać przez to i ja okazało się bardzo miłą dziewczynę leżeć na jej przód, a ja przedstawiłem ją odczuć, że pochodziły z konieczności jej dno i odbytu głaskał, dotykał i dokuczał. Znalazłem plecy Sheili jako seksualnie potężna jak jej przód i znalazłem się myciu wzbudziły penisa między policzki jej tyłek.

Po półgodzinie intymnym kontakcie podniosła głowę z materacem i poprosił mnie, kiedy było jej kolej grać z moim ciałem. Nie trzeba wiele wzywając do podjęcia jej miejsce na wznak na łóżku, podczas gdy uklękła obok mnie.

„Mogę grać z nóg i pośladków tak samo, jak grał z kopalni” powiedziała „, ale co mam zrobić ze swoim penisa i jąder?” Uśmiechnęłam się. Zawsze dał mi kopa, kiedy rozmawiał ze słownika zajęciach edukacji seksualnej. I odpowiedział w tym samym języku i powagi. Wyjaśniłem o ich wrażliwości i jak oni reagują. Ja również ostrzegł ją, że jeśli ona pogłaskała mojego penisa do kulminacji, że będzie duży zryw nasienia, które odpompować.

Spojrzała na mnie z jej szerokich niebieskich oczach i zapytał, czy to dlatego dziewczęta trzymali buzie na czubku penisa, jakby były masturbating chłopca. Czy to aby mogli połknąć nasienie i zatrzymać jej tryskające? Tym razem było to, że moje oczy były szeroko otwarte. Moja piękna dziewczyna nie była tak niewinna, jak myślałem. Jak zawsze, odpowiedziałem szczerze i wyjaśnił o przyjemności człowiek dostał od konieczności jego penis dupy i że niektóre kobiety zdawały się uzyskać od niego zbyt przyjemność. Powiedziałem jej o porywający penisa do jego pełni wyprostowany długości wycofywania napletka i ssanie i lizanie. Słuchanie siebie czułem zdumiony tym, co mówiłem jej, ale też czuł bardzo wygodne dzielenie się wiedzą.

Sheila spojrzała na mnie w zamyśleniu i powiedział, że jak bym dał jej punkt kulminacyjny chciała mi dać jeden. Po raz kolejny powiedział, że powinna to zrobić tylko wtedy, gdy była pewna. Powiedziała, że był. Położyłem się i czekał. Potem z powrotem przełączony być młody niewinny i zapytał mnie, czy powinna ona zmierzyć mnie kiedy robi to lub mieć ją z powrotem do mnie.

Uncategorized