I nie wahałem się odpowiedzieć jak brzmiało

Posted on Październik 26, 2016 By

I nie wahałem się odpowiedzieć jak brzmiało to jak pytanie retoryczne. Kilka minut później wstała, prowadząc gościa do swojej kuchni. Jakoś brakowało nam jak facet za spodnie, buty, skarpety i bielizna zostały usunięte, a teraz facet zdjął koszulkę zostawiając go nagi jak w dniu, kiedy się urodził. Kobieta siedziała na kuchennym blacie, którą rozjaśniająca chwil wcześniej. Mężczyzna pomógł jej zdjąć bluzkę i ostatecznie wystawione na moich pierwszych nagich piersi; i potężny przystojny te też. On pieścił je trochę przed podjęciem sutek w usta.

„Założę się, że czuje się niesamowite,” moja siostra powiedziała prawie szeptem. Zaczęła skręcającym na kanapie trochę, przesuwając jej uda w tę iz powrotem trochę. Jej ramiona skrzyżowane tuż pod piersiami dzięki czemu wyróżniają się jeszcze bardziej niż wcześniej. Jej prawy kciuk został lekko szczotkowanie co mogę tylko przypuszczać był jej własny sutek … staniku robi dobrą robotę ukrywając obu.

Byliśmy nie, ale może 10 minucie filmu przed Brianna odwrócił się do mnie: „Bubba, wiesz, że można zająć się, że jeśli zajdzie taka potrzeba. To całkowicie byłoby fajnie ze mną. Będę nawet dać kilka moich balsamu czy to pomaga. ”

„Więc chcesz być cool, jeśli po prostu zacząłem podnośnika off tu przed tobą?” I wciąż nieufny o tym wszystkim.

„Cóż, jaka jest alternatywa? Ty idź do swojego pokoju, aby to zrobić? Następnie chcesz przegapić ten film. Wiem, że trzeba to zrobić. Poza tym, wiem, że robisz to po prostu o każdej nocy … nasze łóżka są praktycznie side-by-side z bardzo cienką ścianę między nami. Słyszę swój materac, „stwierdziła rzeczowo-fakt podobnego. „To mokra plama jest coraz większe i większe. To się nazywa pre-cum, prawda? ”

I tylko głową moją odpowiedź. Ona szybko odbił się od kanapy i pobiegł korytarzem. Chwilę później wróciła z jednym z jej butelek balsamu.

„Tutaj. Katie mówi, że jej brat używa go, gdy to robi. Ona wie, bo ma stale wymienić do niej, kiedy skończy się jego. Słyszałem, że faceci lubią używać balsamu. Czy to prawda? ”

„Prawdę mówiąc, nigdy nie próbował tego w ten sposób,” powiedziałem, wziąłem go od niej, a ona znów usiadł obok mnie, ale tym razem trochę bliżej niż poprzednio. „Mówisz poważnie o tym, prawda? Nie sądzisz, że to trochę dziwne? ”

„To może być trochę dziwne, ale jesteśmy tak fajne, prawda? Jeśli nie chcesz, rozumiem. Po prostu mówię, że byłoby w porządku ze mną, jeśli chcesz. ”

Nie byłem tego pewien, i zdałem sobie sprawę, że będę jedynym popisywać moje szeregowców gdybym to zrobił, więc postanowiłem włączyć tę rozmowę trochę. „Co z Tobą? Czy zrobisz to też? ”

„Nie podjąłem decyzję, ale muszę przyznać … Ten film jest dotarcie do mnie. Próbowałem robić to wcześniej kilka razy, ale myślę, że robię to źle. Zarówno mama i Katie powiedziała, że jeśli będę miała orgazmu, ja go znam. Do tej pory tak naprawdę nie widział „iskry” jak oni sposób ich opisać. ”

Wróciliśmy do oglądania akcję na ekranie przez kilka minut, po czym odezwał się ponownie Brianna. „Moje sutki są twarde jak kamienie, a moje majtki są o moczone przez jasne. Mówiąc, że może muszę ręcznik. Widzieć? Moi spodenki nie robią dobrą robotę ukrywając go albo. „Stanęła przede mną i wyciągnął nogi szortów z dala od jej krocza pokazując, że ona rzeczywiście była mokra. Potem nagle powiedział: „Poczekaj. Czy trzeba ręcznik zbyt jeśli to robią? Czy to nie bałagan? ”

„Tak, a jeśli nie jestem ostrożny, może to się wszędzie.”

Z tym, że w lewo, aby przejść się nam zarówno ręczniki. Podała mi ręcznik podczas ustawiania regularne ręcznik podwoiła-over w jej miejscu. Przed siedzi spytała: „No i co? Czy masz zamiar to zrobić, czy nie? „I nie odpowiedział, lecz po prostu spojrzał na nią, nie wiem, jak reagować. Chciałem, ale cała ta sprawa była po prostu sposobem na normalne dla nas. „Czy czujesz się lepiej, gdybym nadzy też?” Spytała.

To przykuło moją uwagę! „Można by dostać się do naga tak mogę to zrobić?”

„Cóż, prawda jest taka, że niby chce go widzieć. To znaczy, ja nigdy nie widziałem jedną z bliska, a ja nie mogę zaufać, że ten film może mieć jakieś „Magia Hollywood” w nim. I ja też się tak zajebiście, że może to zrobić też. Może będę wreszcie mieć orgazm i zobaczyć, co prawdziwe zamieszanie „. Zawahała się przez chwilę, ale potem doszła do dołu koszulki jej koszuli, zatrzymał się jeszcze raz na sekundę, a następnie wyciągnął jej koszulę przez głowę ,

Uncategorized