Duży błąd pozostał przy niej, obserwując jej cum

Posted on Styczeń 4, 2017 By

Duży błąd pozostał przy niej, obserwując jej cum. Trzymał wysyłanie poleceń: „Fuck kokon; utrzymać Cuming; pieprzyć kolejny kokon; utrzymać Cuming … „Była skłonna do posłuszeństwa aż do jej ostatniego oddechu.
1
Kilka godzin później, Vivian wciąż porusza biodrami, ale nie z taką samą wytrzymałość jak poprzednio. Była zmęczona. Mimo to, wyczerpana kobieta chciała dotrzeć do punktu kulminacyjnego co najmniej jedną godzinę, a ona na pewno zamiar spróbować.

Nagle Vivian poczułem coś na plecach. Głównym bug skoczył na nią i zakotwiczone na biodrach i talii.

Co? Mój pan chce mnie przelecieć ale macka sex ogłoszenia jest nadal w cipie !. Naukowiec był zdezorientowany i niepewny co robić. Powinna ona usunęła występ z jej cipki? Błąd nie wysyłał jej żadnych nowych poleceń.

Odpowiedź przyszła szybko. Vivian musiała robić nic. Szybkim ruchem ogona, błąd przeniknął tyłek Vivian. Kobieta podskoczył i jęknął głośno. Połączenie bólu i przyjemności było dziwne i radosny. Gdy błąd zaczął pompowane jej tyłek, za każdym razem głębiej, Vivian sobie sprawę, że jest to dokładnie to, co potrzebne, aby osiągnąć kolejny orgazm.

Z obu jej otworów wypełnionych po brzegi, Vivian climaxed jeszcze raz, a kilka minut później znów climaxed. Teraz nawet nie porusza biodrami. Ona po prostu starała się pozostać w miejscu, podczas gdy jej ciało wzdrygnął niekontrolowany podczas każdego orgazmu.

Jakiś czas później, Vivian była w tym samym stanie, w jakim był przed Shelly. Jej bezwładne ciało zostało całkowicie wygięte do przodu, podczas gdy jej soki płynęły obficie w kokonie, karmienie go i pomaga mu wzrastać.

Błąd przechowywane kurwa kruchą kobietę bez względu na jej stan nie odpowiada. Dopóki jej cipki namakal, robiła to, co miał do zrobienia.

Słabe jęki słychać pochodzących z innych obszarów domu. Nagle, główny błąd popełnił hałas trzaskania i cały dom zamilkł na kilka sekund. Następnie inne błędy odpowiedział na wezwanie i wkrótce, miękkie kroki nagich kobiet zbliżył się do salonu. Było nowym priorytetem w gnieździe.

* * *

W ciągu następnych tygodni, kokon zwiększył swoje rozmiary znacznie więcej macki pojawiły się od wewnątrz. Pozwoliło to więcej kobiet dostarczenie pożywienia równocześnie i było co najmniej dwóch niewolników zmierzające do jego potrzeb przez cały czas.

W tym momencie, Susan pomachała biodrami w przód iw tył, opierając pośladki na kapsuły i czując mackę głęboko wewnątrz jej ciała. Jej cipki kapała smarnych płynów jak szalony, a większość z nich była pochłaniana przez występem. Za nią Shelly była międzystrefowych duży worek, ledwo równoważenia jej ciało na palcach, podczas gdy długi wąs pienił w jej pochwie, również ssanie jej soki ze skąpstwa. Obok nich, Selma był na ręce i kolana pozwalając dziwne kokon pieprzyć ją w tyłek, a ona mamy dla Ciebie sex telefon tani się z tego bardzo.

Odgłosy przyjemnością echem w salonie były stałe. Gdy jedna kobieta nie mogła już tego znieść, nie zawsze był inny ją wymienić. To była niekończąca się orgia.

Vivian zawsze czujni, upewniając się, że jej potomstwo było dobrze karmione. Widziała wybrzuszenia wystające czasami na skórze kapsuły, tak samo tworzą, na brzuchu matki, gdy jej nienarodzone dziecko wypycha od wewnątrz. Coś rozwija się wewnątrz kokonu, ale nie mogę zobaczyć, co to jest. Robi się tak duża. Będziemy musieli zatrudnić więcej kobiet wkrótce.

Shelly zaczęło dreszcze na kulminacji chwilę później. Vivian wstał i oskubane palec w tyłek dziewczyny starają się przedłużyć swój orgazm, który trwał dłużej niż jedną minutę, aż nogi Shelly zapadł się pod nią. Nawet wtedy, Vivian trzymał ją w pozycji pionowej, pozwalając pod wysysają soki dziewczynki do woli.

„Tak! Cum twarde Shelly! Karma naszego mistrza. ”

Kilka minut później przyszła kolej na Susan. Całe jej ciało szarpnął gwałtownie w górnej części kokonu podczas jej orgazmu skurcze kosza jej ciało bez litości. Vivian widziała brzucha niewolnika wybrzuszenia jak macka pienił w jej napięty jamie pilnie karmionych nią.

Podczas bezwładne ciało Susan pozostał siedząc prosto, wciąż przebity przez macki, Selma wygięła plecy w szczęściu, jak jej kulminacyjnym eksplodował na jej ciele. Vivian zbliżył Selma, zdając sobie sprawę, że kokon był cholernie kobietę w tyłek, a ona, że to dziwne. Doszła do wniosku, że kapsuła nie tylko na karmienie płynów pochwowych.

Vivian rozkoszował zasilanie umysłów tych błędów. Nie więcej niż tydzień temu, Selma był normalny, dobrze dostosowana kobieta i teraz tu była, z macki zakopane mamy dla Ciebie sex telefon tanio głęboko w jej ciało i dreszcze w środku orgazmu analnego.

* * *

Więcej dni minęło. Kokon stała się na tyle duża, aby zmieścić dorosłego człowieka wewnątrz i kobiety trzymane karmienie go bez przerwy. Vivian i Selma były całując namiętnie, stojących po obu stronach gondoli. Obaj byli blisko orgazmu jako dwie macki pienił w ich pussies.

Uncategorized