Być może można jej powiedzieć chcesz pozostać na kolejny tydzień

Posted on Październik 20, 2016 By

„Być może można jej powiedzieć chcesz pozostać na kolejny tydzień, aby poprawić swoją technikę windsurfingu” Zasugerowałem z nadzieją „Otrzymujesz dobre i może być konkurencyjna, jeśli trzymane w.” Pokręciła głową ze smutkiem. „Nie, podsłuch jej o obozie koszykówki będzie przez najbliższe dwa tygodnie, więc będę miał większe szanse dokonywania JV przyszłym roku. Ona naprawdę zacząć się zastanawiać, czy mogę zmienić zdanie. ”

„Nie smuć się, kochanie.” Powiedziałem cicho „Musimy sprawić, że większość następnych dwóch dni.” Przypomniałem jej, że miał łóżko typu queen-size. Oni oczywiście zadowolony ją, gdy wyciągnął rękę pocałować mnie mocno w usta. Ku mojemu zaskoczeniu również poczuł dłoń delikatnie pocierając moje krocze przez materiał moich spodni. W tym momencie moja żona zadzwoniła do mnie i musiałem wyjechać. Nie byłem pewien, czy to dotyk był niewinny wypadek, ciekawość lub obietnica. Ale miałem bardzo przyjemne uczucie, że pozostał ze mną przez kilka godzin.

Pociąg moja żona łowienie w lewo dość wcześnie więc byliśmy i gotowy do opuszczenia zanim dzieci były zasnąć. Sheila wiedziała, że ona odpowiada za aż wróciłem a ona przygotować śniadanie dla swoich braci. Przejechałem moją żonę do miasta czekał dopóki pociąg przyszedł; machnęła czułe pożegnanie, ponieważ wycofał się z dworca, a następnie poszedł do apteki kupić paczkę prezerwatyw.

Nie wiedziałem, ile rzeczy pójdzie Sheili, ale uznałem, że najlepiej się przygotować. Po zakupie kauczuków Poszedłem do jadłodajni mieć drugie śniadanie i kawę. Kiedy usiadł na moim drugim kubku Sprawdziliśmy, gdzie jestem i gdzie mogę jechać. I pocałował ją i pieścił jej ciało i wiedziałem, że do tej pory, ona była zarówno gotów to zrobić i podekscytowany jak się czuła. Zaczęła opowiadać mi, że mnie kocha i nie mogłem nic zrobić, co chciałem. Czułem się dość pewny mogłem pójść na całość. Ale powinienem? Dokuczliwy głos w tył głowy zaczął opowiadać mi, że więzienie było gdzie mogę jechać. Przeciw był to obraz Sheila leżąc nago w łóżku. Nie widziałem jej jeszcze zupełnie naga i chciałem. Chciałem zbadać każdą część jej ciała. Chciałem poczuć ręce na mnie. Chciałem poczuć ręce na mojego penisa. Chciałem poczuć się poślizgiem wewnątrz tej pięknej dziewicy i powoli zbliża się do punktu kulminacyjnego. Wiedziałem, że gdybym zrobił to byłoby lepsze niż jakiekolwiek odczucia jakie miałem w ostatnich latach; Może kiedyś.

Skończyłem kawę i powiedział, że głos w mojej głowie, aby przejść do piekła. Właśnie wsiada do samochodu, kiedy zobaczyłem rack kimona jest kołowy poza sklepem plażową. Jasne kolory wpadła mi w oko i podszedł. Były krótkie i lekkie bawełniane, właśnie dla ciepłym wieczorem lub do noszenia na plaży. Zostali haftowane złotymi i srebrnymi smoków. Kupiłem niebieski jeden dla mnie i czerwony jeden dla Sheili. Miałem dar Sheili zapakowane, wsiadł do samochodu i pojechał z powrotem do domu na plaży. Kiedy tam chłopcy właśnie kończy się śniadaniem. Sheila nosiła krótkie jedwabistą koszulę nocną, która po jej długie nogi gołe. Miała też na sobie fartuch. To jakoś obraz bardziej erotyczne. Dała mi uśmiech, który rozjaśnia kuchni.

Uncategorized