Transwestyci

Posted on Październik 25, 2016 By

Nie chciałam cum dół jej gardło, ale musiała mi kulki głębokie i to po prostu czułem się dobrze, więc cholerny, że nie mogłem się powstrzymać. To było jesienią 1973 roku, a jej rodzice musieli wyjechać z kraju na kilka miesięcy, mogę szczerze powiedzieć, że nie mam pieprzonego pojęcia, dlaczego odeszli, to było cholernie dawno temu i moja pamięć nie jest to, co używać do być. Ale ja nigdy nie zapomnę tej pierwszej nocy, albo wiele dni po.

Jenny i ja zawsze był swego rodzaju przyjazne wrogów, jak dorastaliśmy. Miałem problemy z moją mamą, a czasem jej mama, moja ciotka, zrobi jej najlepszy make me feel zawarte w rzeczach rodzinnych. To było wszystko dobrze, ale czasami Jenny zazdrosny o uwagę, że jej mama dała mi i zrobić jej najlepiej, żeby mnie w kłopoty.

Większość rzeczy czasu były dobre, choć między nami; Byłem kilka lat starszy od niej i starałem się zwrócić uwagę na nią jak uczono mnie. Kiedy moja mama powiedziała mi, że Jenny będzie u nas przez jakiś czas, byłem szczęśliwy i zalany w tym samym czasie; szczęśliwy, że mój mały kuzyn będzie wokół więcej, ale wkurzony, że musiała zostać w swoim pokoju ze mną, kiedy miała. Nasz dom był bardzo mały i po prostu nie było już miejsca dla niej zatrzymać się gdziekolwiek indziej.

Dojrzewanie nie molestował mnie mocno kilka transwestyci lat wcześniej, a ponieważ nie było wtedy internetu, zajęło-fucking-kiedykolwiek jack mojego fiuta do satysfakcjonującego kulminacyjnego, gdy przypomniałem sobie zdjęcia topless tubylców, które widziałam w kilka czasopisma National Geographic. Mając moją kuzynkę w pokoju każdej nocy jechał bardzo ograniczyć swój czas fisting. Przynajmniej tak myślałem aż do pierwszej nocy, że faktycznie istnieje.

***

Jenny i poszedłem do tego samego Junior / Senior High School (to wszystko zmieszane razem w naszym małym mieście), ale była bused z drugiej stronie miasta, a ja po prostu musiał przejść kilka przecznic się tam dostać. Ze względu na jej długiej jeździe każdego ranka, była używana do pójściem spać i wstawać wcześniej, że byłam tak zeszła, zanim to zrobiłem pierwszą noc.

Godzinę po tym, jak poszła do sypialni, ja poszedłem i znalazłem ją jak światło na nowym łóżku, że moi rodzice nadziewane do mojego pokoju. Była późna jesień, prawie Dziękczynienia w rzeczywistości, ale nasz dom miał dziwny system grzewczy, że czasem zamienił mój transwestyci … nasz … sypialnię w saunie. Ta noc była jedną z takich nocy i usnęła na czubku pokrowców na sobie długą koszulkę na koszulę nocną.

Ja zawsze spał w bieliźnie i odmówiłem zmienić ten zwyczaj po prostu dlatego, że nie było; my dorastali razem tak, że ona mnie widział w moich skivvies setki razy na przestrzeni lat. Nie zdawałem sobie sprawy, że okres dojrzewania spowodowałoby rzeczy cała masa różnych i „dziura” dużo lepiej.

Nasz dom był urządzony w klasycznym brzydka siedemdziesiątych stylu shag dywan i awokado zielone urządzeń; moja sypialnia nie było inaczej. I okrojona i osiadł na szczycie moich okładek czytać książki na chwilę, więc mogłem się senny. Ja nie zwracał na nią uwagi, kiedy przyszedł, a ja nadal ją ignorować aż wypuszczeni z małym chrapania i poruszał się wokół na trochę przed osiedleniem się z powrotem w głęboki sen [czytaj: transwestyci].

Dźwięk spowodowany mi spojrzeć na nią i zobaczyłem, że jej nogi i usadowił się szeroko otwarta, dyskietek rodzaju pozie, z jednym kolanem przechylił się i drugi rodzaj transwestyci zagięty bok. Zignorowałem ją trochę więcej, dopóki nie dostał spragniony i poszedł po szklankę wody. Jak minął ją w drodze z powrotem, widziałem, że jej t-shirt został zatrzymał się i nie mogłem spojrzeć w prawo między nogami.

transwestyci