Sex oferty

Posted on Październik 20, 2016 By

– Skończyłem go w ustach. Ale zanim puścić, umieścić ją w cipki. Wystarczy przyjść szybko – powiedział, trochę podrachivaya jego penisa. – Tak .. – byłem rozkojarzony, wyjmując członka ustach, który wypadł z przepływu śliny, ciotka ciężko oddychać – teraz .. Podszedłem do jej tyłek, było jasne, że ta dziura właśnie cieszył, sok z jego emisją był na całym obwodzie pochwy i łechtaczki wisiał na jednym dużym spadku. Chwyć głowę, ja pochopnie wszedł do stałego członka w jej cipki sączący soku.

Po kilku slow szarpnięcia uzyskać jak najwięcej przyjemności z jej słodkie ścianę, wyciągnął penisa i podszedł do brata.

– Fuuuh … – powiedziałem ze znużeniem, otarł pot z czoła i spojrzał na niego, uśmiechnął się i zapytał: – Dobrze, że „ostateczna akord”?

– A co – odparł spokojnie, Perewi i spojrzeć na matkę, mówiąc jej, – Weź go do ręki i palcowania się w ustach, dobrze?

Nie odpowiadając mu, jedną ręką podniosła się pion i mój brat zaczął nadrachivat niego.

– Trzymaj się silniejszym – grożąc, powiedział.

To jest znacznie przyspieszony, a sądząc po jęki mojego sex oferty  brata, mam ściśnięte jego penisa mocniej.

– Tak …. Tak …. Oh, oh …. Ahh .. – wymamrotał, puszczając jego ręki, ponieważ jego matka zrobiła wszystko dla niego.

Nadrachivaya jego penisa wybuchł spermy Światło trwało cały płyn w ustach. Ukończony głaszcząc go, nie czekając na rozkazy, zakrywając usta i wziął powolny łyk.

– Cóż, ka .. – otwierając usta jego własne matki i dokonując całkowitego braku jego nasienia w nim Alex niech usta, szczęka lekko odsunął – Więc co. – Powiedział, że w sposób satysfakcjonujący i bez zasilania padł na sąsiedniej sofie z bezwładnym genialny członka między nogami. Po przeanalizowaniu całej sytuacji, powiedziałem:

– Cóż, wygląda na to, że to moja kolej, hę? – Spojrzałem na moją ciotkę, a ona na mnie. Jego usta spadła otworzyć go ponownie i sięgnął ręką do mojego penisa, ale zatrzymał ją.

– Och, jestem.

Puszczając dłoni i pozostawiając usta otwarte, ona pozostała w tej pozycji, a ja jestem pełen nadrachival piekło, które trwało bardzo długo, bo siły nie muszą znosić wszystko. Głośne jęki, kręciłem przepływ spermy w jej usta, a potem na twarz, nos, usta, coś jeszcze dostaje jej brązowy, rozproszone we wszystkich kierunkach włosy. I pozostał na tym stanowisku po spędzeniu językiem po wargach, bicie moją spermę, ciotka siedziała na podłodze w poluporvannom sukni z gołymi piersiami, zalane a już uschło od jego śliny i razebannoy przez cipki. Łapiąc oddech, cichutko spadł na podłogę, odwrócił się i ustąpił. Mam na sobie szorty i spodnie, usiadła na pobliskim krześle, zamknął oczy i oparł się o ścianę, drzemał.

Zacznij tydzień był gorączkowy – oczekiwanie na następnej kontroli. Jak zwykle okazało się, że wielu z nich nie mają czasu, aby zrobić, a teraz urząd nerwowo prowadził wszystkich pracowników i pośpiesznie próbował skorygować pominięcie. Każdy ruch był test dla Marina – wewnątrz niego, każdy krok był w ruchu dużych kulek – dar dla Mistrza.

W sobotę wieczorem, gdy właściciel zabrał ją z powrotem do klubu na wizytę do Doc, kupił sklep dla swoich najbliższych węzłów prezent.

– Kule te trzeba wprowadzić codziennie rano i wieczorem wykupić tylko być zastąpione przez „krajowy” atrybutów – mężczyzna spokojnie zamawiać.

Trzy duże kula srebrzystego metalu, były połączone sex oferty cienkim łańcuchu, potem była wąska płyta szorstkiej skóry i znowu łańcuch z dwóch kul.

– Dziękuję szefa – mruknęła

– Pokaż mi suko – jak z nich korzystać – powiedział dziewczynie – sprzedawczyni.

– Tak, sir – usiadła na swoim zwykłym sposób – dobry lizać – podał balony dziewczyna Marina.

– Nie ma takiej potrzeby – powiedział właściciel – jest dość obficie płynącej, i zezwolić na korzystanie z jego naturalnego smarowania, stanąć na czworakach – rozkazał.

Marina posłuchał i czuł się w jej pochwę dostaje piłkę, a potem drugi.

– Dwie kulki powinny być umieszczone w anal, a trzy – w pochwie – skomentował sprzedawcy i nagle wyciągnął piłek z dziewczyną i od razu zaczął się wprowadzić jeden z trzech kulek do pochwy – Piłki muszą być podawane naprzemiennie, należy zacząć od pochwy – powiedziała i lekko popchnął pierwszy, to, że przyszła kolej na jednego z dobrze naoliwionej kulki do odbytu. Gdy kulki mają miejsce w nim i płyta znajduje się między dwoma otworami.

W tym momencie otworzyły się drzwi i ktoś wszedł do sklepu, który prowadził na smyczy Kobieta. Marina spojrzał uważnie opuszczonych rzęs i zobaczył jasne purpurowe pasy na biodrach i talii dziewczyny sutki były grube pierścieniem, do którego są zawieszone ciężary, które kołysały się z ruchu.

– Mogę być czymś więcej, niż pomóc, sir? – Powiedziała sex oferty do Mistrza, usiadłszy, rozłożenie jej kolana.

– Nie – odparł mężczyzna wszedł i przywitał – Dobry wieczór.

– Dobrze, więc zdecydowałem się traktować moje prezenty suko, a ty nic nie zyskał?

– My zakupu miała należne jej miejsce – powiedział – pan Pokaż mój prezent – po rozkazy.

Marina odwrócił się zalogować do tyłu i wygięte, pokazano jego krocze.

– Początkowo, pokaż mi je – powiedział do sprzedawcy, który stał w szerokim przysiadu.

– Mamy trzy rozmiary kulek – powiedziała dziewczyna i rzucili na półkę [zobacz: sex oferty].

– Nie jest to nudny wieczór – życzył Mistrza i pociągnął Marina w kierunku wyjścia.

– Ty też – powiedział mężczyzna

sex oferty