Sex kontakty

Posted on Październik 20, 2016 By

To nie był typem partii Steven zazwyczaj znaleźć się w sobotę, ale był dobry czas do tej pory. Dostrzegł jego brat całej patio i wymówił się od rozmowy z grupą starych facetów, którzy dawali mu wskazówek golfowych. Steven podszedł patio, obok basenu, obok grupy dorosłych śmiejących komicznie, obok starego bankiera z butelką wina w każdej ręce, napełniając kieliszki każdy zdał. Więc to, Steven pomyślał, jest to, jak bogaci ludzie stroną. Nieźle, pomyślał.

Jego ciotka obracając 50 w ten weekend i jej przyjaciele rzucił jej przyjęcie w jednym z ich domów. Rozglądając się, Steven zorientowali był najmłodszą osobą tam. Jego brat był również tam ze swoją dziewczyną, którzy byli zarówno 21 i na studiach razem. I jego kuzyn, Laura – córka ciotki – także tam. Miała 23 i właśnie ukończył college, że Steven nie będzie uczestniczył Kiedy nadejdzie wrzesień sex kontakty. Reszta gości partii były wszystkie dobre dwadzieścia lub trzydzieści lat starszy od nich.

Steven i mamusie Laury były zbliżone, więc dorastałem widujemy się kilka razy w roku dorastania. Wsiedli razem nieco rzadziej od Laura rozpoczęła uczelni cztery lata temu, ale cała rodzina nadal gromadzone co najmniej kilka razy w roku. Chociaż Steven miał cztery lata młodszy od Laury, że zawsze był blisko. O czasie Laura rozpoczęła studia, Steven zaczął dostrzegać jak atrakcyjna była. Wydawało się, za każdym razem, kiedy widział ją, ponieważ to ona dostała jeszcze gorętszy. Steven zawsze cieszył się razem z nią, zarówno dlatego, że była gorąca, a ponieważ była jedną z niewielu atrakcyjnych dziewcząt, że on również uważa się za dobrego przyjaciela.

Laura i Steven brat i jego dziewczyna byli prawne i pili tak mocno, jak reszta dorosłych. Choć Steven płynęły głównie wokół partii z nimi na czacie i dogania, był często odsunął od niektórych starszych ludzi, którzy chcieli rozmawiać i żartować z nim i dać mu rady. Więcej niż można by wsunąć mu piwo, prawdopodobnie myśląc, że było tylko jedno, aby to zrobić. Steven był już całkiem dobry brzęczenie po kilka godzin.

Laura dogonił go blisko północy. Jej dni podróżowania złapał się z nią, a ona zdecydowała, że lepiej nazwać to noc. Była też trochę pijany, więc zdecydowano, że Steven doprowadzał ją z powrotem do domu ciotki, czyli tam, gdzie on i jego rodzina zostali również pobyt na weekend. Ciotka dała mu klucze do swojego Lexusa.

Laura wzięła rękę Stevena w niej, gdyż wyszedł sex kontakty przez stocznię bocznej i poszedł do samochodu. Steven rozgrzana Lexus i wyciągnął napędu.

„Dzięki tak dużo, Steven. Niestety Robię zostawić partię wcześnie. Po prostu miał taki długi dzień, jestem gotowy uderzyć worek „Laura przeprosił.

„To super. Muszę mój udział stron tej jesieni, jestem pewien, „odparł.

Laura oświetlone. „Steven, będziesz mieć tyle radości! Szkoła jest super. Chciałabym to wszystko przerobić … Weź go ode mnie – przejście do wszystkich stron można, spełniających wszystkie osoby można. To niesamowite.”

Steven uśmiechnął się doczekać jesieni. „Ja wiem, ja to zrobię. Co zamierzasz przegapić najbardziej o studiach? ”

Laura roześmiała. „Boże … wszystko! Zrobiłem tak dużo dorastania. Twój pierwszy semestr, dowiesz się tak dużo. Wiem, że nie. ”

„Tak”, Steven zapytał: „Co takiego?”

„Wszystko. Jak żyć na własną rękę … prania, gotowania i to wszystko. O stron i picia i gdzie są granice. „Laura uśmiechnęła się. „A o seksie, oczywiście …” powiedziała ciszej.

Steven spojrzał na nią podczas jazdy w dół sex kontakty drogi z powrotem. „Tak …?” On szturchnęła, mając nadzieję, że jej opracowanie.

„O tak,” zachichotała. Zastanawiała się przez chwilę, po czym spojrzał na niego. „Steven, czy kiedykolwiek pieprzył dziewczynę?”

Serce Stevena ścigał. Nie mógł uwierzyć, że jego atrakcyjna, pół-pijani kuzynka prosi go o swoim życiu seksualnym. Postanowił powiedzieć prawdę [więcej: sex kontakty].

„Uh … Nie, to znaczy ja nabrać wokół z niektórych, ale nie, że jeszcze”.

„Steven”, powiedziała uspokajająco jak ona położyła rękę na jego nodze „To czego wstydzić. Poważnie, tak wiele zmian w college’u, „że w podnieceniu powiedział mu, wspominając. „Jedziesz spotkać tak wielu nowych i ciekawych ludzi, i będziesz nowe i interesujące dla wszystkich, też sex kontakty! Facet o swój wygląd, nie będzie miał żadnego problemu podpinania się z tak wieloma kobietami, jak chcesz. „

sex kontakty