SeksNumer

Posted on Październik 26, 2016 By

„Megan?” przyszedł jego ochrypły szept. Odwróciła się. „Tak Boo?” „Jesteś taka piękna, że boli mnie patrzeć na ciebie.” westchnął. Przód szortów stały prosto ze swojego ciała. „Dziękuję Boo” powiedziała, jej głos niski i parno. „… Jeśli potrzebujesz pomocy ze swoim problemem … … będę w moim pokoju.” Odwróciła się i wyszła.

Kolana czuł słaby jak dostała się na korytarz. ŁAŁ! Było tak wiele radości dokuczanie mężczyźni. Miała nagłym realizacja wielu kobietom odkryć w pewnym momencie w ich życiu, że może ona uzyskać większość ludzi robić nic chciała im … gdyby mogła ustawić rzeczy w prawo. Miała nadzieję, że Boo przyjdzie do jej pokoju. Teraz miała że grzybica ponownie i tym razem wiedziała, jak ją porysować.

Ona właśnie dostał się na łóżku i leżała z powrotem, szykując się do zera jej swędzenie, gdy jej drzwi otworzyły się i jej brat przedarł się.

Był nagi zbyt. Jego wyprostowany kogut zamachnął i poruszało się przed nim, gdy wszedł niepewnie w stronę łóżka. „Nierówności? Czy masz na myśli to?”

Leżała przed nim, piękne i nagie. „Tak”, powiedziała po prostu.

„Czy ty .. dotykać go dla mnie?” Jego ręka zacisnęła się wokół niego, a on pogłaskał ją raz.

„Nie, Boo, nie będę robić,” powiedziała, patrząc mu prosto w oczy.

„Ale … ja nie rozumiem” jęknął SeksNumer. Był rok starszy od niej … a ona pełną kontrolę nad nim.

„Powiedziałem, że mogę pomóc z nim Boo” powiedziała. Rozłożyła nogi, przyciągając kolana i pozwolić im się rozpaść. Jej cipki był już całkowicie otwarty do niego. Zsunęła jeden palec w dół, nie mogąc się doczekać, a gładził jej clitty.

„Chodź tu Boo”.

Usta opadła, jego szczęka pracuje mimo że nie mówił nic. Był głód w oczach. Zrobił krok, oczekując ją zamknąć jej ud i odciął mu widok perfekcji. Zamiast wsunęła palec z drugiej strony obok pierwszego i rozrywane jej cipki wargi. Było ciemno między tymi palcami.

„Pospiesz Boo” powiedziała. „Potrzebuję cię teraz Boo”.

Poruszał się szybciej niż się uważa możliwe. Ale łóżko trudem poruszały się on ograniczony między jej udami, dłoń nadal na jego wystające koguta, mające go w tej ciemnej przestrzeni między palcami. Czubek jego kutas dotknął jej cipki dziurę zanim zdążyła wyjąć palcami. Wszystko o swoim ciele zasugerował on przeznaczony do ubijania tego potwora w niej w jednej lonży.

Położyła dłoń na jego piersi i westchnęła „Delikatnie, Boo … powoli … kochaj mnie Boo, nie boli mnie.” Spojrzenie z głodu na twarzy topiony i zastąpiono wyrazem czułości, że jej serce wykonane prawie pęknąć. Pochylił się i pocałował ją, delikatny, ciepły, mokry pocałunek.

A gdy ich usta pieściły wzajemnie, wsunął hard rock penisa do cipki siostry.

Osoba postronna powiedziałby włożył jego kogut powoli, delikatnie, nie za szybko. Megan poczuła jakby ktoś wtykając baseball SeksNumer bat wewnątrz niej. Znowu nie było bólu, ale to było słodkie rodzaj bólu, który obiecał coś wspaniałego w ciągu kilku minut. Coś sprawiło, że czekać, kiedy był w pełni osadzony w jej płci i miała czas na dostosowanie się. Ból odszedł, a ciśnienie dał wskazówki dobrych rzeczy przyjść. „To jest baaaardzo miła Boo. Czy zrobić to przed Boo?”

Pokręcił głową nie, rzucając potu w tym procesie. Roześmiała „Dobre, bo nie chcą dzielić się z innymi dziewczynami.” Ona trenował go jak się poruszać, kiedy się zatrzymać, a kiedy głębiej. Czuł się zupełnie inaczej niż Uncle Bob, który dotarł w głąb niej. Boo umieścić całą swoją presję na ścianach jej cipki, a jej cipki wargi były napięte tak, aby górna jego kogut ociera się wzdłuż jej clitty. Podczas gdy ona chciała Wujek Bob wejść i pozostać w chciała jej brata, aby przejść … out a następnie z powrotem w … i znowu … … teraz szybciej i szybciej … aż dawał jej szybkich uderzeń królika. Był tak włączony, tak podekscytowany, że nie mógł cum w ogóle. Czułem wspaniałe, i nie mógł uwierzyć, że to się dzieje, i to było tak dużo zabawy, aby zobaczyć wyraz twarzy. Chciał przejść przez całą noc.

Megan dowiedział się o koncepcji wielokrotnych orgazmów, jak miała ciąg nich. Oni spadały jeden po drugim, aż poczuła przypływ paniki, że nigdy nie może być w stanie zatrzymać posiadające orgazm.

Orgazm Boo wziął go zupełnie z zaskoczenia. Minutę był w porządku, a jego siostra orgazm pod nim. Kolejne sekundy czuł ogień w biodrach i ukłucie bólu, który uczynił go przypiąć siostrę do łóżka. Była nadział jego kutas i jego masy ciała, jak jego instynkt uczynił go SeksNumer zakleszczyć go w nią tak głęboko, jak tylko mógł.

Wtedy jego penis był tryskające młodzieży w kółko i silne, młode strumienie nasienia były moczenie jej płeć wewnątrz i na zewnątrz. Jęknął, złamanego człowieka, w tym momencie, nie mogąc nic zrobić oprócz zapłodnić swoją siostrę jak każdy nieco energii w ciele, aby nadawała się stara, aby dziecko w tej uroczej kobiety pod nim. Szlochał, kiedy spadł na nią, wiedząc, że nie będzie w stanie oddychać, przewrócił, a ostatni z jego siła, jego ramię wokół niej. Skończyli obok siebie, trzymając się nawzajem spoconych ciał, oboje z oddychaniem, jak oni po prostu przebiec maraton.

„To … było … fantastyczne” wydyszała. „Czy … ty … zrobić … każdy … nocy?”

Patrzył na nią przez pół zamknięte oczy. „Tylko dwa razy” wysapał.

Zachichotała, a ruch mięśni przepony odsunął jej więdnięcia penisa z niej z pluskiem. „Ooo mam wszystkie lepkie” powiedziała. „Ty się bałagan.”

Usłyszeli spłukiwania toalety na dole.

Jej oczy rozszerzyły się „Tato” szepnęła. Znowu był zdumiony, jak szybko jej brat przeniósł. W ciągu kilku sekund jego nagie bułeczki znikały w drzwiach, gdy przerywana do własnego pokoju. W ciągu 30 sekund po tym usłyszała skrzypienie schodów. Wyciągnęła górny arkusz na całym ciele i chwycił książkę z nocnym stoliku. Ona właśnie dostał go otworzyć, kiedy stał w jej drzwi.

„Megan?” powiedział.

„Tak tato?”

„Usłyszałam hałas” Wszedł dalej. Gapił się na nią.

„Nie słyszałem nic tato” powiedziała.

Pochylił się, patrząc na książkę. „Dlaczego pan czyta książkę do góry nogami Megan?” Jego głowa była tuż nad jej krocza. Pociągnął nosem. „Megan? Co to jest?” on wskazał. Arkusz miał okrągłą, mokrą plamę na to, gdzie spadł między nogami.

Jej tata wyciągnął rękę i chwycił arkusz ręką. Megan odbyła szczycie z ręka nie trzyma książkę. Tatuś był silniejszy. Znacznie silniejszy. Bardzo SeksNumer powoli wlókł arkusza z dala od jej nagiego ciała. Jej nogi były częściowo otwarte, i to było wyraźnie widać, że jej włosy łonowe i wewnętrzne strony ud były pokryte mleczno białej substancji. Tato prowadził jeden palec przez lepki bałagan w jej włosy łonowe i podniósł ten palec do nosa.

Jego twarz zaczęła się na czerwono.

Spojrzał w górę, ale nie na niej. Spojrzał w okno. Potem wstał i podszedł do okna. On sprawdził zamek, po czym otworzył je i próbował podnieść okno. Został zatrzymany … pomalowane na kłódkę może.

„Kto ci to zrobił dziecko?” powiedział, a jego głos niski i brzydki. Dostał się na podłodze i spojrzał pod łóżko. Otworzył jej szafę, włączył światła tam i poszedł za jego pośrednictwem.

„Tatuś?” Megan była teraz przerażona. „Tato mogę wyjaśnić.” Nie miała pojęcia, jak mogłaby wyjaśnić filiżankę spermy splattered wszędzie.

Wrócił do łóżka i usiadł. Spojrzał na jej nagie ciało. „Ktoś po prostu pieprzył moją córeczkę” powiedział. „Chcę wiedzieć, kto to zrobił.”

„Nie chcę powiedzieć tacie”. powiedziała. „Kocham go i nie chcę, aby być na niego zła [więcej na stronie: SeksNumer].

Spojrzał na nią. „Niektórzy pimply obliczu punk jest w moim domu, a pieprzy moją córeczkę, po całuje mnie jak kobieta całuje mężczyznę i myślisz, że będę niech uciec z tego, co powinno być moje? KTO CIĘ Fucked Megan?” Jego twarz była tylko cali od niej, gdy skończył.

„Tato nie mógł na to poradzić. To nie była jego wina, tato. Ja mu dokuczał. Zrobiłem mu to zrobić. Starał się tylko odeprzeć, ale mu nie pozwolili Tatusiu, proszę nie złość się na Boo, że to wszystko moja wina … „Położył palec na ustach i zatrzymał jej gaworzenia.

SeksNumer