Seks anonse

Posted on Październik 26, 2016 By

Ja po prostu uśmiechnął się i wrócił moją uwagę z powrotem na scenę. Teraz aktorka została jawnie i energicznie humping rękę, nawet jęczeć głośno już teraz. Jak scena kontynuowane, zdałem sobie sprawę, że może to nie był taki dobry pomysł, bo teraz moje spodenki były widoczne są dowody, że był już włączony. I przesunął się, aby uczynić go mniej niewygodne, bez powodzenia, ale zwrócił uwagę mojej siostry z tego powodu.

Spojrzała na moje krocze, a jej oczy zrobiły się naprawdę duży. I został złapany i oboje o tym wiedzieli. „To jest o wpływ na ciebie, co? Czy to boli, gdy pojawi się duża jak to? „Spytała.

„Raczej. Głównie jest to po prostu niewygodne w tej pozycji. ”

„Co zrobić, gdy robi się tak, aby mogła ona być wygodne?” Ona naprawdę był ciekawy.

Ponieważ ona jest prawdziwa seks anonse, postanowiłem nie fib i odpowiedział: „Muszę przesunąć ją tak, że nie przejdzie mi nogę.”

Po kilku chwilach zapytał: „Więc dlaczego nie można tego zrobić, a następnie, jeśli to takie niewygodne? Nie powiem nikomu. To znaczy, kto ja powiem tak? ”

„Jesteś pewny? Nie chcę czujesz to dziwne czy coś. „Podobało mi się jak mogliśmy być tak otwarty i szczery ze sobą, a ja nie chciałam zepsuć, bo był już napalony.

„Bubba … come on! To ja! Masz prawo być wygodne, i że sprawa wygląda tak, jak o to, aby zgrać szorty. Śmiało. Nie szkodzi. ”

Wzruszyłem ramionami i zanurzył rękę w moje spodenki toczyć mojego penisa tak, że wskazał na lewej kieszeni, który czuł się o wiele lepiej. Spojrzała z powrotem do mojego krocza, kiedy zostało zrobione i dodał: „miałem na myśli, że jeśli trzeba go wyjąć, to nie przeszkadza mi. Wiem, jak takie rzeczy mogą dostać faceta wszystko działało w górę, a mama mówiła mi, że kiedy człowiek staje się w ten sposób, jedynym realnym rozwiązaniem jest dla niego, wiesz … dbać o to ten czy inny sposób. ”

„Mama ci to powiedział?” Mruknąłem do siebie bardziej niż cokolwiek innego.

„Aha”, odparła bez brania jej uwagę od akcji na ekranie, które obecnie kobieta była na plecach z ręką obrazowo wewnątrz jej majtki. „Byłem pomagając jej bielizny około rok temu i zauważyłem pewną chrupiący rzeczy na swoich bokserów, więc poprosiłem ją o to. Powiedziała, że prawdopodobnie miał mokry sen, i wtedy wyjaśniła pewne rzeczy o chłopców i ich „potrzeby”. Ona również powiedział mi, że masturbacja była całkowicie naturalne i dlatego żaden z nas nie powiedział nic o pani bieliznę. Ona nawet powiedział mi, że jest to całkowicie w porządku, gdybym chciał eksperymentować dotykając moje seks anonse własne ciało. „Nie dając mi czas na wstydź się o tym, że wyprowadzony z” Teraz to jest jak zwykle zrobić go „, czyli jak się masturbował.

I po raz kolejny zaskoczyła jej otwartości, i po raz kolejny była zakłopotana. Po prostu musiałem zabrać głos, tym razem, „Nie wystarczy powiedzieć, że masturbacja była całkowicie naturalna? Jak można się wstydzić teraz? ”

Spojrzała na mnie, spoglądając ponownie na moje krocze przed patrząc mi w oczy. „Dobrze, jestem. Nigdy nie myślałem, że będę o tym rozmawiać z tobą, ani nikogo w tym zakresie. Ja nawet nie rozmawiać o tym z mamą. To jest po prostu coś, co nigdy nie miałem powodu, aby mówić o nikomu, nawet do Katie. Najbardziej jakie kiedykolwiek zrobić razem, to po prostu czuć nawzajem swoje piersi, aby sprawdzić, czy istnieje różnica … tak naprawdę nie ma. ”

Wróciliśmy naszą uwagę z powrotem do filmu na dźwięk dzwonka w tle. Kobieta wstała z łóżka, nawet nie zadając sobie trudu, aby umieścić na dowolnym więcej ubrań, niż to, co ona spałem. Otworzyła drzwi i facet był tam. Mieli jakąś małą rozmowę, zanim dotarł do domu. Jeszcze kilka chwil później i flirtuje kobieta padła na kolana, dotykając jego krocze, tam w foyer domu. Brianna i obserwował uważnie, jak ona rozpakowane spodnie, upuszczając je i bokserki do kostek. Jego penis był duży, ale nie wyprostowany. Złapała go jedną ręką i pogłaskał go kilka razy, jak to zwykle zrobić, kiedy masturbował. Nie trwało długo, zanim to było około pół twarde.

Brianna spojrzał na mnie. „On nie ma żadnych włosów tam!” Wykrzyknęła dość niepokojąco. „Czy wszyscy faceci że ogromna?”

Ona po raz kolejny spojrzał seks anonse na moje krocze na chwilę zanim zdążyłem odpowiedzieć. „Skąd mam wiedzieć? Nie chodzę wokół pytając ludzi, jak duże są. ”

„Dobrze, że duże jest twoje?” Jej oczy były już zablokowane do zarysu mojego penisa, która odbyła się dokładnie w moje szorty. Mokra plama formował gdzie mój pre-cum przeciekała, a ze względu na kolor beżowy, plamka naprawdę stały się.

„Nie duże, ale blisko niego.” Musiałem być szczery, facet w filmie miał dość duże w porównaniu do mojego penisa, ale nie miał zamiaru przyznać, że do niej. I znaleźliśmy to naprawdę dziwne, że nie ma żadnego włosy łonowe … musiało ogolone go czy coś [kliknij tutaj: seks anonse].

Po raz kolejny obserwował kobietę, jak zaczęła ssać jego seks anonse męskości. „To się nazywa gardło?” Zapytała moja siostra.

seks anonse