Randki erotyczne

Posted on Październik 20, 2016 By

Powiedziałem chłopakom, aby dostać w swoje kombinezony, weź swoje deski w dół do wody i je skonfigurować. Oni stukały z pokoju, a ja podszedłem do stoją za Sheila, gdy myje naczynia w zlewie. I zsunął moje ramiona wokół niej, pod fartuchem i pieścił jej piersi przez jedwabisty materiał nocnej koszuli. Jęknęła z rozkoszy i oparł się o mnie jak ja przytulił ją w ucho. Poczułem jej zapach jak pochowany mój nos w jej włosy.

W końcu stałem się i powiedziałem jej, że przynieśliśmy jej prezent. Klasnęła ręce z podniecenia, kiedy podniósł w górę pakiet z ladą, gdzie bym spadł. Oderwała opakowanie off i dał trochę krzyk rozkoszy, objęła mnie za szyję i pocałowała mnie. Jak próbowałem wargi zdałem sobie sprawę, że nie było nic więcej mogę nauczyć ją w tym dziale. W końcu przerwał pocałunek i powiedział randki erotyczne, że mam dla niej kimono nosić w godzinach wieczornych, po prysznicu. Spojrzała na mnie i powiedział rozmarzony: „Ach, nie wiem, jak mam zamiar zarządzać czekać.” Miałem to samo pomyślałem sobie.

Reszta dnia przechodzi w nieco mgłę. Ciągle sobie zajęty zmęczyć chłopców na zewnątrz. I nie tylko je przez ich kroki z płyt, ale także prowadził wyścig, grać w piłkę nożną i ścigał się nawzajem o. Sheila przyłączył się i zauważyłem, że było mi łatwiej złapać ją, niż którykolwiek z jej braci. W przeciwnym razie, ona i ja pracowali obok siebie w kuchni przygotowując posiłki, podczas gdy chłopcy grać w gry wideo. Trzymaliśmy dotykając się wzajemnie, jak pracowaliśmy, nasze dłonie będą sięgać po miskach lub noże, jak w tym samym czasie, nasze biodra będzie myć, jak ruszyliśmy. Dla mnie każdy dotyk wydawał się obietnicą, co przyjdzie później.

Wkrótce po tym jak skończyliśmy wieczorny posiłek, widziałem chłopców zaczynają przeciągać. Powiedziałem im, aby umieścić na swoich piżamach i myją zęby. Tak, że nie będą jęczeć, powiedziałem im mogli grać w gry komputerowe, jak tylko byli gotowi. Widziałem je w ich łazience i udał się do kopalni, aby wziąć prysznic. Pobiegłem za nim i po prostu umieścić na niebieskiej szacie, że bym kupił tego ranka. Moje ciało było dosłownie drżał jak myślałem o nadchodzącej nocy z Sheila.

Do czasu kiedy wróciłem do chłopców były zarówno opadł przed komputerem. Młodszy z nich był już śpi, a starsze mające problemy z utrzymaniem oczy otwarte. Jeden po drugim, wziąłem je, zaniósł je do łóżek i schował je do środka. I zgasił światło i zamknął za sobą drzwi. Gdybym był każdy sędzia, były zarówno na długi, spokojny nocy.

Wróciłem na górę i znalazł Sheila wychodzi ze swojego pokoju. Była ubrana w kimono. Sposób, w jaki dotknął jej pokazał, że była naga pod spodem. Miała umyte i wysuszone włosy który płynął niczym blondynka aureolą wokół głowy. Wydawała się tak cenne, tak wyjątkowe randki erotyczne, że wziąłem ją za rękę i pocałował ją zanim doprowadziła ją do mojego pokoju.

Kiedy byliśmy tam stał przez chwilę, patrząc na siebie. I wyciągnął rękę i odpiął pas swojego kimona, pozwalając jej powiesić otwarty przez chwilę, po czym naciska materiał off ramiona. Ona niech poślizg szatę na podłogę. Stała patrząc trochę nerwowy. To był pierwszy raz widziałem ją w pełni naga i była bez zarzutu. Powiedziałem jej, jak wspaniałe jest.

Przyszły do mnie, sięgnęła po pas mój płaszcz. „Skin do skóry” mruknęła, kiedy rozwiązał go. Położyła dłonie na podstawie materiału na moje nagie piersi i wsunął jej miękkie palcami włosy jak ona przeniosła się blisko. Jej ręce wkradł się do pchania moje kimono off moich ramionach. I niech spadnie na podłogę sypialni [więcej info: randki erotyczne].

„Lepiej się pospiesz i uczyć mi całą resztę randki erotyczne.” Powiedziała, przytuliła się do mnie. „W przeciwnym razie nie będę miał czasu na praktykę”. Okazało się, że będę w stanie podjąć decyzję o tym nie wiedząc. „Ratujmy swoje dziewictwo dopiero jutro i to tylko jeśli jesteś naprawdę pewien.” Odpowiedziałem. „Nie chcę się spieszyć, czy to, co robimy nie jest już kochać, ale po prostu staje się seks.” Spojrzenie w oczy nikomu by stopić i czułem kolana bezsilna.

randki erotyczne