Ogłoszenia gej

Posted on Październik 20, 2016 By

Nie mogłem się powstrzymać go już; Musiałem go po prostu bić mnie. I tak zrobił. Po raz kolejny mój młodszy brat zaczął piłowanie jego kogut i ze mnie jak nie jutro, uderzając moją prostatę z każdym pchnięciem. Byłem jeszcze twardy jak skała i przecieka precum na moim brzuchu. Nie mogłem uwierzyć, Steven mógł trwać tak długo, jak on. Nie wiem zbyt wiele o seksie, ale wiedziałem, młodzi ludzie nie powinni być w stanie przelecieć tak długo. Pot z Stevenem kapała na mnie za każdym razem Uderzył we mnie mnie nakręca jeszcze bardziej.

wepchnięcie Stevena we mnie był coraz bardziej wydajne i szybciej, ciągnął mnie wydymać i wygląd koncentracji na twarzy mam coraz bardziej oczywiste. Na czole żyłka zaczęła wybrzuszenie z wyraźnym wysiłkiem był oddanie do trwającej dłużej. Wewnątrz moje kulki Czułem mój własny orgazm zbliża się beze mnie nawet potrzeby, by dotknąć mojego fiuta. Steven oddech był ogłoszenia gej coraz płytszy między pomruków i tak był mój.

„Jestem już blisko Charliego”.

„Ja też. Cum we mnie. Chcę cum głęboko we mnie. ”

Nie mogłem się doczekać, żeby poczuć cock Stevena eksploduje we mnie, moje wnętrze powłoki ze swoim młodym spermy. Sama myśl o konieczności jego cum wewnątrz mnie wystarczyło wysłać mnie na krawędzi.

„Pierdolić! Jestem Cumming! ”

Chwyciłem mojego fiuta i zaczęła szarpanie go mocno, jak Charlie kontynuowali cholernie mnie, patrzy na mnie, jego kogut walenie do mojego prostaty. Moje ciało zesztywniał, jak poszedłem do orgazmu i pierwszy strumień spermy mojego wyleciała z mojego fiuta i wylądował na mojej klatce piersiowej. Z każdym impulsie mojego orgazmu strumień spermy wyleciał i pokryte moją klatkę piersiową i brzuch. To był najmocniejszy orgazm w moim życiu. 1, 2, 3, 5, 7 strumienie gorącej spermy odszedł mój kogut jak Steven pieprzył moją dziurę.

Wyraz czystej przyjemności podszedł twarz Stevena jak jęknął: „Tutaj chodzi. Będę was napełni mojej spermy. ”

Mając to Steven wrzuceni mnie mocno ogłoszenia gej kilka razy, zanim jęcząc i wbijając we mnie przez całą drogę i trzymając jego wielki kogut tak głęboko we mnie, jak mógł dostać.

„O Boże, tak!”

„Cum we mnie! Daj mi to wszystko, każdą kroplę! ”

Czułam cock puls Stevena jak on dał mi swoją spermę. Mój własny brat hoduje mnie, dając mi wszystko, co uczynił Tego, który jest. Był powlekania moje wnętrzności jego spermy. Czułem się tak, jakby była Cumming we mnie zawsze, strzelanie galonów cum we mnie.

Wyraz jego twarzy, kiedy przyszedł było tak gorąco i to tylko lepiej jak on jechał orgazm jej zakończenia. Kiedy skończył padł na mnie, squishing mój kogut i cum między nami. Jego kogut był jeszcze we mnie, trzymając w ogromnym obciążeniem że właśnie pompowana do mnie.

Steven spojrzał mi w oczy.

„Ja pierdolę!” Było wszystko, co mogłem poradzić.

„Mówisz mi.”

Pochylił się i pocałował mnie ogłoszenia gej. I został złapany całkowicie off-guard. Czy on po prostu to zrobić? Mój brat po prostu mnie pocałował? Co do cholery? Wyciągnąłem go z powrotem w dół i pocałowała go z powrotem. Mamy zamknięte oczy.

„Kocham Cię.”

„Ja też cię kocham”, była moja szczera odpowiedź.

Nie wiedziałem, gdzie to się dzieje, a ja nie obchodzi. Steven przyniósł głowę jego na dół i przycisnął usta do moich. Jego język wszedł usta, pieszcząc moje własne. spuszczenie cock Stevena wziął, że nieodpowiedni moment, by wypaść z mojego tyłka, uwalniając cum Stevena na narzucie. I to było wszystko [źródło: ogłoszenia gej].

„Myślę, że lepiej się oczyścić” Steven powiedział z szerokim uśmiechem na twarzy.

„Dla mnie to brzmi jak plan”

Wstaliśmy, ja zaciskam dupę w celu zmniejszenia wycieku i podszedł do prysznica.

„To jeden dobrze Fucked ass gdybym tak powiedzieć sobie”.

„Należy wiedzieć,” odpowiedziałem ogłoszenia gej, jak włączyłem prysznic, „Co to oznacza dla nas?”

„Nie wiem.”

Wokół nas parowej zaczął wirować jak woda rozgrzana. Steven wkroczył, a ja za nim.

ogłoszenia gej