Ogłoszenia gej

Posted on Październik 25, 2016 By

„Mike są w porządku? Tak mi przykro, że nie sądzę, że można być w dół, który szybko … „Przez chwilę nie był w stanie odpowiedzieć. Michael był zajęty patrząc na zarys stanika przez szare t-shirt, które zostały nasączone. Zdając sobie sprawę, że mogła go złapać patrząc wyjąkał odpowiedź.

„Tak, ał! Jestem … aaa! Nic mi Zoë. Naprawdę jestem w porządku. I nie należy przepraszać to moja wina. Wpadłem na ciebie. „Wziął ją za rękę, zaprowadziła go po schodach do łazienki, żeby zbadać ranę. Kiedy znaleźli się przed lustrem wyjęła ręcznik z dala i patrzyli, uznając, że to tylko małe cięcie tuż pod linią włosów. Położył opatrunek na to, jak upuściła ręcznik do kosza.

„Um, Zoë może powinieneś zmienić, swoje pokryte wodą i koszuli jest nieco przejrzeć …” Zaczęła się zadać pytanie, dopóki nie spojrzał w dół i znaleźć to, co powiedział, żeby było prawdziwe. Westchnęła i spojrzała na Michaela, ale drugi oczami wylądował na nim zakryła usta ręką, aby powstrzymać się od śmiechu. Patrząc w dół Mike odkrył, że jego spodenki przybrała taki sam przejrzeć jakości, a on wciąż cierpi przez jego erekcję. Woda lodowa była jednak zmuszona jego penisa zacząć się kurczyć ogłoszenia gej, co oznacza, że połowa jego wiotkie głowy namiotowym spodenki tuż po jego prawej nogi. Spojrzał na nią i zdał sobie sprawę, że myślała, że miał mały kogut.
„Uhhh … tak, więc prawdopodobnie można skorzystać z jednej z koszul mojej siostry … i myślę, że pójdę zmienić również.” Odwrócił się i wyszedł z łazienki, śmiech zaczynając jak najszybciej zniknął. Poszedł prosto do swojego pokoju i złapał parę spodenek koszykarskich użył do spania, pozbawiając się z szortów i bokserek. Złapał kolejną parę bokserek i umieścić je. Rzeczywiście się zmienia zajęło mu to trochę czasu, ponieważ jego pół wyprostowany kogut był nadal duży dla małych bieliznę. Wreszcie wyszedł ze swojego pokoju, aby znaleźć Zoë nigdzie w zasięgu wzroku. Miał zamiar zapukać do drzwi siostry, kiedy zdał sobie sprawę, że drzwi nie został całkowicie zamknięty. Patrząc w lustro siostry widział Zoë, całkowicie nago i ciągnięcie na spodnie potowych i biały t-shirt. Zostawiła jej biustonosz i majtki na łóżku siostry, pokrywając ją lekko opalonej skórze cienki materiał koszuli i podziwiając się w lustrze zamontowanym na drzwiach szafy. Przebywała pół odwrócił się i zdjął koszulę, jej piersi spada wolne od białej tkaniny z lekkim odbiciu. Michael patrzył, jak wybrała różową jedną i obrócił ku niemu pełne, koszulę przez głowę i klatkę piersiową w pełni narażone na swoich głodnych oczu. Michael oderwał się przed wzrokiem, czując jego kogut zaczyna znowu rosnąć, kierując się w dół po schodach i uzupełniania jej kubek z lodem. Kiedy zszedł podał jej filiżankę i uśmiechnął się.

„Dzięki Mike …” Powiedziała, że nick z chytrym uśmiechem, jakby to był żart.

„Przykro mi, że wpadłem na ciebie, Zoe. Jak zrobić ubranie pasuje? „Ona ciągle uśmiechała się do niego, kiedy poprosił ją.

„Pasują nieźle … są trochę małe …” Roześmiała ogłoszenia gej się na jej własnym dowcipem i pociągnął za rąbek koszuli dół, rozciągając je i czyniąc jej sutki kłuć się przez cienką różową bawełną. Starała się zachować kamienną twarz jak ona spin ale tak szybko, jak ona w obliczu go znowu zaczęła się śmiać. Uśmiechnął się do niej przekonania, wiedząc, że gdyby wiedział, że jego prawdziwą wielkość, że nie będzie się śmiać. Ale zdecydował się grać razem z grą.
„Ha, ha, bardzo śmieszne Zoë. Pozwala po prostu iść usiąść. „Uśmiechnęła się i zgodziła się, chwytając go za ramię i przytulanie z niego, jak szli na kanapę. Usiadł na krótszy z dwóch, opierając rękę i obserwując, jak położyła się na całość, kładąc nogi na podłokietnikiem i oparłszy głowę na drugim końcu. Uśmiechnęła się do niego z drugiego końca, śmiejąc się tak często. Po pierwszych kilku razy śmiał się razem z nią, przesuwanie i kładąc nogi na kanapie z kolana w górę, chwytając jej nogi i zaczął je masować. Po chwili zaczęła się zrelaksować i zamknęła oczy. Kiedy Michael spojrzał na zegar czytanie dziesięć zaczął się bać.

„Hej, Zoe, nie musisz być w domu szybko? Jest godzina dziesiąta „. Otworzyła oczy i spojrzała na niego wciąż masuje jej stopy.

„Nie. Moi rodzice mi zaufać na tyle, że mogę przebywać tam, gdzie chcę. Oni rozumieją, że nie lubię jeździć późno w nocy, a więc jeśli nie jestem w przez około dziesięć po prostu założyć, ja zostaję nad na domu przyjaciela. „Czekała, aż skończył jej masaż, zanim wstała , rozciąganie i jęczy tylko usiąść w dół, tym razem na kolanach Michaela. Był nieco zaskoczony tym, ale wydawała się absolutnie w porządku z tym wszystkim, więc nie mogę powiedzieć nic. Poczuł rozpoczęcia erekcji kłuć się z jego bieliznę, ale on zignorował go, widząc go bardziej jako bomba zegarowa, niż cokolwiek innego. Uśmiechnął się i wyszedł wraz z nim.

„Chcesz obejrzeć film? Równie dobrze możemy coś zrobić. „Pokręciła głową i nadal patrzy na niego z zabawnych wypowiedzi. Michael wiedział, ale nie mógł go opisać … to było tuż przy końcu języka. Nagle na szybkiej wymianie myśli, przypomniał sobie coś mówiła.
„Zoë, co miałeś na myśli, kiedy powiedział, że myślał, że będę się w łazience dłużej?” Wyjąkała trochę zanim zaczęła chichotać ponownie.

„Ja, ja uh … Wiedziałem, że miał ciężko ogłoszenia gej … Starałem się dać ci jeden! Pomyślałem poszedłeś tam dbać o niego. „Michael zaczął przepraszać, jedna ręka porusza się do tyłu szyi pocierać roztargnieniem. Chwyciła go i owinął go wokół jej talii. „Nie musisz przepraszać! Wiedziałam, co robię przed ręką. A ja chciałem przerwę w każdym razie. „Uśmiechnęła się jeszcze, że wspaniały uśmiech, topienie wszystkich duszy Michaela z nim [zobacz dalej: ogłoszenia gej].

„No na pewno ma przerwę.” Oboje śmiali się na żartach. Siedzieli tam przez chwilę, po prostu mówić o absolutnie niczym. Wreszcie Zoë wstał napełnić ją wodą, usuwając ciśnienie z jego orzechów. Poprawił kąt, przy którym jego penisa wskazał następnie, po Zoë do kuchni. Ona wypełnia jej kubek z wodą, uśmiechając się do niego jak on wszedł i oparł się o bar. Podeszła i zsunął się obok niego, wyznaczając jej wody na pasku i przechyla się przeciwko niemu.

„Po prostu nie może pozostać z dala ode mnie ogłoszenia gej, co?” Spojrzał na nią, kiedy to mówiła. Nie patrzyła na niego, po prostu czekamy na szafkach. Odwrócił swoje ciało tak, że ją zmierzyć. Spojrzała na niego, jak to zrobił. Jej nos i policzki miał kilka piegów, a raczej plamy grup piegi. To dało jej jeszcze bardziej niewinny wygląd niż ten, miała już na sobie. Uśmiechnął się łagodnie.

ogłoszenia gej